Skocz do zawartości

polak80

User_BN
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

728 wyświetleń profilu
 1. Dietetyk

  Nie szukałaś informacji w sieci? Czasami nie ma sensu inwestować w dietetyka. W internecie są szczegłówe plany odchudzania się oraz opisane przykładowe diety. Warto jest sobie poczytać i zdecydować sie na coś konkretnego. Dzięki temu o wiele łatwiej bedzie CI się odchudzić. Poczytaj sobie o oczyszczeniu organizmu: http://oczyszczanieciala.net.pl/ . Dobrze zbilansowana dieta jest lepsza od restrykcyjnego odchudzania sie
 2. cesarka

  Raczej nie powinno być z tym problemu jednak powinnaś porozmawiac o tym dokładniej ze swoim lekarzem , który prowadzi Ci ciążę. Zerknij sobie również tutaj: http://cesarskieciecie.net.pl/ Na stronie jest opisanych kilka kwestii związanych z cesarskim cięciem.
 3. Męskie łysienie - można powstrzymać?

  To zależy jakie jest to łysienie oraz czym jest spowodowane. W jakim stadium W większości przypadków można to odwrócić. Z własnego jednak doświadczenia pisze,żen ie ma sensu leczyć się na wlasną rękę, próbować samodzielnie kosmetyków ale po protu zapisać się do leekarza. Niech ten zapisze jakieś leczenie oraz ewentualnie zabiegi. Sam na początku tego roku przeszedłem kurację osoczem bogatopłytkowym i okazało sie,że dało się ożywić cebulki, które nie były całkowicie martwe. Tak jak jednak pisałem nie u każdgo będzie to dobra. Tak wiec zrobić badania i do lekarza marsz.
 4. Lokata W Belgii Czy W Polsce

  Liczyłem na coś więcej ale niech już będzie. Możesz tutaj dać więcej szczegółów na temat tej lokaty?
 5. Lokata W Belgii Czy W Polsce

  Mam obecnie do ulokowania 500 tyś w przeliczeniu na polskie złote po aktualnym kursie. Czy w takim przypadku nie ma szans na lepiej oprocentowaną lokatę niż ta?
 6. Chodzi tutaj o niemałą sumę pieniędzy i zastanawiam się obecnie jaka lokata bedzie bardziej opłacalna. Ta w Belgii czy w Polsce. Z jednej strony w Belgii mamy bardzo niskie oprocentowania i nie trzeba byłoby przewalutowywać kasyna zlotówki. Ale w Polsce jest wyższe oprocentowanie. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
×