Skocz do zawartości

wojcian

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

529 wyświetleń profilu
 1. Auto Z Niemiec, Zarejestrowanie

  Jest to certyfikat de conformite (on jest potrzebny też jak kupujesz auto w belgii) ,Ja dwa lata temu przerejestrowałem auto ,to w salonie audi dali mi adres internetowy i tam kupiłem 70euro.
 2. Auto Z Salonu W Pl

  Ale jak z salonu i nowe to po czterech latach pregląd
 3. Zwolnienie Lekarskie

  Ztego co rozumiem to pracodawca płaci za pierwsze dwa tygodnie ,czyli za 10dni roboczych tak. Natomiast dalej z tego co pamietam to ubezpieczalnia(CM) placi za 6dni w tygodniu(razem z sobotą),czy sie mylę.
 4. Rejestracja Auta Z Pl

  http://www.afsprakenautokeuring.be/goca/centres/liste/province/west-vlaanderen To jest adres do przegladu a nie urzedu celnego.Urząd celnu jest na przeciwko sklepu OK ,tego przy rondzie,nnie pamietam ulicy .Jezeli temat aktualny to znajde
 5. Niewykorzystany Urlop

  O czym wy piszecie jakie zwrot za ni wykorzystanu urlop . Przeca kase za urlop w 2014 dostaniesz w 2015, to jak można zwrucic cos czego nie dostałes , możesz jedynie dostać mniejsze pieniadze wakacyjne w 2015 za rok 2014. Pieniadze wakacyjne wypłacane są wstecz, a nie z góry.I jeszcze jedno ,wszystko zależy od powodu nie wykorzystania urlopu , ja miałem zaplanowane 5 dni urlopu w grudniu , ale prawie caly grudzien byłem w szpitalu, i nic mi nie odbili z wakacyjnych w nastepnym roku .
 6. Kredyt Na Auto

  A jak wyglada sprawa kredytu jak zona jest w polsce, ktoś moze to przerabiał
 7. A ja rok temu ,miałem zaplacic 520za wprowadzenie do ruchu ( tak wychodzi z tabelki ) a zapłacilem 375. Ta że tą tabelke mozna sobie wiecie co. A jak jest z nowymi autami też sie płaci BIV.
 8. Zaswiadczenie O Dochodach

  Czyli w moim przypadku najlepiej bedzie isć do ropsu z tym papierem zlożyć oswiadczenie ze nie było dochodow w danym okresie (chyba że by chcieli zaswiadczenie z urzedu skarbowego)i niech podbiją iwyslą do belgi, chyba ta bedzie najlepiej.
 9. Zaswiadczenie O Dochodach

  ja nawet sie tym nie przejmowałam i zwyczajnie tego nie wypełniłam a dołaczyłam zaświadczenie z US w Polsce o osiągniętych dochodach za rok 2012,tam jest wszystko napisane czarno na bialym. Ja Ci tu piszę jak ja robiłam to w PL,a nie wiem,czy Ty załatwiasz dokumenty w Belgii czy w Polsce:) Żona dostala w pl i wzieła z us papier i zaniosła do ropsu w Krakowie i oni to odesłali ze wszystkimi drukami do Belgii, a ja dzisiaj dostałem tutaj w Belgii. Zdaje sie że będe musiał wziąść zaswiadczenie z urzedu skarbowego w PL ze nie miałem dochodów w Polsce i im to odesłać prztłumaczone. Piewszy raz mam taki problem.
 10. Zaswiadczenie O Dochodach

  No tak zle napisałem chodzilo mi o druk E401 załącznik PL , z drukiem E401 nie mam problemu. Oraz nie wiem jak rozumiec tan tekst . " Dochody brutto uzyskane przez .......oraz innych członkó rodzinyw okresie od do w Panstwie Członkowskim innym niż właściwe Panstwo Członkowskie.
 11. Dostałem z acerty druk E401 ,tylko nie wiem kto ma go wypelnic. Oraz nie wiem jak rozumiec tan tekst . " Dochody brutto uzyskane przez .......oraz innych członkó rodzinyw okresie od do w Panstwie Członkowskim innym niż właściwe Panstwo Członkowskie . Wyplate rodzinnego przeciągają juz 2 lata , co chwile ządają jakiś nowych dokumentów.
×