Skocz do zawartości

Wierti

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

977 wyświetleń profilu
 1. Zakończenie Pracy

  Witam Czy po zakończeniu pracy na kontrakcie z dniem zakończenia pracy wszystko jest rozwiązane? Mam na myśli ubezpieczenie podatki itd, Jakie dokumenty powinienem dostać od pracodawcy i czy coś muszę rozwiązywać na własną rekę ? Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
 2. wakacyjne

  Jestem zatrudniony na kontakcie stałym także może jakaś konkretna nazwa tego dokumentu czy po prostu C3 i 2A ?
 3. wakacyjne

  Witam! Czy ktoś może się orientuję jak to jest dokładnie z wakacyjnymi jak to wygląda w wypadku kiedy pracuję od połowy marca słyszałem że w takiej sytuacji nie należą się pieniądze bo to naliczane jest z zeszłego roku rozliczeniowego aczkolwiek również doszły mnie słuchy że w takim wypadku można starać się o zasiłek na czas wakacji który wynosi 80% pensji z racji tego że przerwa w pracy nie jest zależna od pracownika. Także jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat prosił bym o podzielenie się to wiedzą Pozdrawiam !
 4. Polskie Sklepy

  Słyszałem że w BxL jest nowo otwarty Polski sklep z atrakcyjnymi cenami ktoś może się orientuję jaki to adres? i czy ktoś wie czy można kupić gdzieś płatki owsiane i twaróg oprócz Polski sklep :P
 5. Witam! Piszę z zapytaniem odnośnie ubezpieczenia auta w Belgi czyli gdzie się udać jak to wygląda i jak nie przepłacić co ma wpływ na cenę ubezpieczenia itd. Może istnieje jakiś kalkulator w którym można uzupełnić dane markę auta, wagę, wiek itd itd Jeśli ktoś posiada informację na ten temat miło by było jeśli zechciał się nimi podzielić :) Pozdrawiam
 6. MELDUNEK W BELGI

  I wystarczyło ci w takim wypadku akt urodzenia i zaświadczenie że będzie cie utrzymywał na piśmie które sami napisaliście czy jakoś notarialnie? I z takimi dokumentami zameldowali cię ?
 7. MELDUNEK W BELGI

  Mówisz koło się zamyka tak więc jak dostać pracę jak nie ma się meldunku
 8. MELDUNEK W BELGI

  Myślę że jak ktoś nie jest pewien tego co piszę to lepiej żeby nie wprowadzał w błąd innych bądź pisał tylko to czego jest pewien bo gdybać zawsze można :)
 9. MELDUNEK W BELGI

  ^ nie wiem, ale jest dużo osób które nie mają umowy najmu bo mieszkają u kogoś przykładowo
 10. MELDUNEK W BELGI

  Słyszałem już właśnie o tym ale przecież musi być jakieś logiczne rozwiązanie takiej sytuacji :o
 11. MELDUNEK W BELGI

  Żeby podpisać kontrakt to przecież trzeba być zameldowanym
 12. MELDUNEK W BELGI

  100% prawda jest dokładnie tak jak mówisz, aczkolwiek mam znajomą w Gent i on ma wręcz przeciwne doświadczenia mówi że wszystko łatwo zgrabnie i przyjemnie. Co do temat do zameldowania wystarczy umowa najmu mieszkania i międzynarodowy akt urodzenia ?
 13. MELDUNEK W BELGI

  Witam! Piszę z zapytaniem odnośnie zasad panujących w urzędach w sprawie zameldowania się konkretnie mnie interesuję w Brukseli w dzielnicy leaken. Przyszedłem do urzędu w poniedziałek w sprawie załatwienia meldunku udało mi się dostać wraz z rozgoryczonym i wściekłym tłumem personel poinformował mnie żeby przyjść w czwartek bo w poniedziałek nie załatwiają takich spraw, dialog wewnętrzny mówi ok bardzo możliwe tak więc przychodzę w czwartek ponownie dostałem się do środka ogólnie z dobrym humorem, po odczekaniu dłuższej chwili przychodzi moja kolej i Pani z okienka z przykrością mnie informuję że niestety już nie mają numerków więc rozczarowany pytam kiedy mogę to załatwić Pani informuję mnie żeby przyjść jutro wcześnie rano koło 6 myślę więc sobie przyjdę jeszcze wcześniej bo z pewnością wszyscy za mną dostana taka samą informacje i 6 będzie już dużo ludzi, tak więc przyszedłem 5:30 i faktycznie udało się byłem pierwszy co za radość myślę na pewno uda mi się załatwić dziś wszystko między czasie do 8:15 nazbierało się taka sama ogromna grupa z frustrowanych i niezadowolonych obcokrajowców po odczekaniu 2h i 45mn około w miłym... towarzystwie Rumunów, Marokańczyków, Pakistańczyków min. wchodzę jako pierwszy podchodzę do okienka z ogromną radością i dostaję szoku, Pan mnie informuję że dziś nie ma osoby która może to zrobić i że nie wie kiedy będzie taka osoba ale również mi mówi żebym przyszedł w poniedziałek po wytłumaczeniu mu mojej sytuacji nic to nie zmieniło i powiedział mi to samo miałem ochotę go wyciągnąć przez to okienko ale darowałem sobie.Także jeśli ktoś posiada jakieś ważne informacje w sprawie meldunku np. potrzebne rzeczy jakiś złoty środek prosił bym o podzieleniem się nim. Pozdro!
 14. Rejestracja Auta Z Pl

  Jeżeli auto było by zarejestrowane na kogoś innego w Polsce? Teoretyczni nie był bym właścicielem auta więc w takim wypadku ktoś wie jak to wygląda ?
×