Skocz do zawartości

zenman

Administrator
 • Zawartość

  569
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

5 obserwujących

O zenman

 • Tytuł
  Stały bywalec
 • Urodziny 12.06.1978

Kontakt

 • Strona www
  www.belgia.net

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Pochodzenie
  Gdańsk / Bruksela
 • Zainteresowania
  Sporty ekstremalne, internet itd.

Ostatnie wizyty

8651 wyświetleń profilu
 1. VDAB - kilka pytań

  http://www.belgia.net/wyszukiwarka/?&q=VDAB
 2. Dreft

  https://www.promobutler.be/fr/chercher?q=dreft
 3. kaliptus czopki poszukiwane

  Google nie boli => http://www.newpharma.be/pharmacie/kalip-tus/265335/kalip-tus-baume-bebe-50ml-nouvelle-formule.html https://www.google.be/#q=kaliptus+baby
 4. Mandat Za Parkowanie

  63 € WOW :) sporo jak za parking, jakie info masz na bilecie? Od kiedy do kiedy, to jest ważne! No i kiedy (godzina) dostales mandat?
 5. gdzie najtaniej kupic w Gent deskorolke elektryczna

  Ciężko będzie znaleźć taniej niż 200€, chyba że w Chinach http://www.befr.ebay.be/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=skateboard+électrique&_sacat=0 http://www.2ememain.be/marche/2/skateboard électrique/?locale=all
 6. Rejestracja auta

  http://www.belgia.net/wyszukiwarka/?type=all&q=Rejestracja+auta
 7. Becikowe

  http://www.belgia.net/wyszukiwarka/?&q=becikowe
 8. Najlepszym sposobem komunikacji z autorem ogłoszenia jest skrzynka prywatna, nie musisz podawać numeru telefonu czy adresu email publicznie. Skąd mam wiedzieć że otrzymałem/am wiadomość? Jeśli ktoś wyśle Ci wiadomość prywatną otrzymasz powiadomienie na swoją skrzynkę email (adres podany przy rejestracji konta). Aby zobaczyć pełną treść wiadomości lub odpowiedzieć na nią należy zalogować się na swoje konto w serwisie Belgia.net i przejść do zakładki komunikatora. Wszystkie ustawienia powiadomień zawsze można zmienić w swoim profilu.
 9. Kiedy uznasz że twoje ogłoszenie jest już nieaktualne, możesz zgłosić je do usunięcia i w ciągu mnw godziny ogłoszenie zostanie usunięte. Zgłoszenie do usunięcia Aby mieć możliwość zgłoszenia do usunięcia należy się najpierw zalogować na swoje konto (to samo z którego dodano ogłoszenie), następnie wejść na stronę swojego ogłoszenia. W dolnej jej części będzie dostępny przycisk zgłoś do usunięcia. Zmiana treści ogłoszenia Tutaj sytuacja wygląda podobnie jak przy zgłaszaniu do usunięcia. Na stronie swojego ogłoszenia będąc zalogowanym znajdziemy przycisk edytuj (dostępny tylko 60 minut po dodaniu treści). Po kliknięciu w ten przycisk otworzy się okno edycji treści użytkownika.
 10. Aby zobaczyć całą swoją dodaną treść na portalu należy skorzystać z tego linka: http://www.belgia.net/zawartosc/moje-rozpoczete/ Dostępny tylko po zalogowaniu.
 11. Dodanie ogłoszenie to na prawdę prosta sprawa i nie zajmuje to wiele czasu. Należy posiadać konto użytkownika, być na nim zalogowanym. Kliknąć w menu głównym strony na przycisk ogłoszeń. Następnie kliknąć w przycisk dodaj ogłoszenie lub wejść do odpowiedniej kategorii ogłoszeń i tam wybrać przycisk dodaj ogłoszenie po czym pojawi się panel dodawania ogłoszenia. Po wypełnieniu formularza, należy kliknąć na przycisk dodaj ogłoszenie i to wszystko – ogłoszenie zostało dodane. W ciągu 60 minut od dodania można zmienić treść ogłoszenia lub zgłosić do usunięcia.
 12. W niektórych sytuacjach użytkownik biorący udział w forum czy dodający ogłoszenie może otrzymać tzw. upomnienie, właśnie w ten sposób moderator lub administrator wysyła prośbę aby użytkownik zastosował się do zasad użytkowania. Bez stresu, upomnienie to tylko prośba Upomnienie służy jedynie do poinformowania użytkownika o np. nieodpowiedniej kategorii ogłoszenia itp. oraz zawiera informację o tym z jakiego powodu zostało ono wystawione. Standardowe upomnienia, automatycznie wygasają z czasem. Kiedy? Najczęściej jest to w sytuacji kiedy ogłoszenia są dodawane zbyt często tzn. kiedy na przykład to samo lub podobne ogłoszenie pojawia się minimum dwa razy na pierwszej stronie ogłoszeń danej kategorii. Nie tolerujemy tego typu praktyk bowiem należy mieć na uwadze to że są też inne osoby które chcą aby ich ogłoszenie było widoczne. Więcej niż jedno konto To samo dotyczy dodawania ogłoszeń z kilku kont użytkownika, jeśli moderator po wstępnej weryfikacji uzna że jest to ta sama osoba próbująca po prostu „podbijać” swoje ogłoszenia, taki użytkownik może zostać wyproszony ze społeczności portalu w trybie natychmiastowym, czyli bez wstępnych upomnień.
 13. Prawdopodobnie ogłoszenie znajdowało się w nieodpowiedniej kategorii, powtarzało się w kilku kategoriach lub pojawiło się minimum dwa razy na pierwszej stronie ogłoszeń danej kategorii. Moderator nie ma obowiązku przenosić takich ogłoszeń do odpowiedniej kategorii, to użytkownik powinien się dobrze zastanowić przed dodaniem ogłoszenia jaka kategoria jest odpowiednia dla danej treści. Dla przykładu: Każde ogłoszenie pt. „szukam pracy” umieszczane w dziale ZATRUDNIĘ będzie kasowane. Nieodpowiednia kategoria ogłoszenia bardzo negatywnie wpływa na reakcję potencjalnych, zainteresowanych osób oraz na ilość odsłon ogłoszenia.
 14. Upomnienie lub ostrzeżenie, jest wysyłane przez moderatorów lub administratora forum, ogłoszeń czy galerii do użytkownika tylko wtedy kiedy naruszy on zasady regulaminu. Standardowo przyznawany jest jednorazowo jeden punkt upomnienia za każde naruszenie zasad użytkowania. Punkty z czasem tracą ważność… Po uzbieraniu 4 punktów w krótkim odstępie czasowym następuje kolejka moderacyjna również ograniczona czasowo. Poważne naruszenia regulaminu tj. promowanie ofert niezgodnych z prawem skutkuje natychmiastową blokadą lub kolejką moderacyjną. Najczęściej można otrzymać upomnienie lub natychmiastową kolejkę moderacyjną za: Dodanie ogłoszenia w nieodpowiedniej kategorii. Umieszczanie tych samych ogłoszeń w kilku kategoriach. Zbyt częste dodawanie tych samych ogłoszeń, traktujemy to jako spam, inni też chcą aby ich ogłoszenie było widoczne. Jeśli to samo lub bardzo podobne ogłoszenie pojawi się w pierwszej 20 ostatnich ogłoszeń będzie to traktowane jako naruszenie zasad. Oferty niezgodne z prawem, erotyczne, sponsoring itp. Handel czekami, fakturami itp. Używanie systemu ogłoszeń do komentowania czy dyskusji. Więcej w regulaminie.
×