Skocz do zawartości
Belgia.net

Otwarcie Sklepu Z Polskimi Kosmetykami West Vlaanderen

Rekomendowane odpowiedzi

aggi

Witam.

 

Chcialabym sie zapytam forumowiczów z okolic Roeselare, blizszych i dalszych czy z checia odwiedzaliby drogerie z polskimi kosmetykami?

Mi osobiscie ich brakuje, tej roznorodnosci w wyborze jak i cenie. Dlatego tez rowazam mysl o otwarciu takiego sklepu tylko pytanie czy bedzie zbyt, oczywiscie nie chce sie zamknac tylko na polskich klientow, mysle juz o szerszej klienteli.

 

Prosze podzielcie sie ze mna swoimi przemysleniammi na ten temat.

 

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pawelnov

Witam.

 

Chcialabym sie zapytam forumowiczów z okolic Roeselare, blizszych i dalszych czy z checia odwiedzaliby drogerie z polskimi kosmetykami?

Mi osobiscie ich brakuje, tej roznorodnosci w wyborze jak i cenie. Dlatego tez rowazam mysl o otwarciu takiego sklepu tylko pytanie czy bedzie zbyt, oczywiscie nie chce sie zamknac tylko na polskich klientow, mysle juz o szerszej klienteli.

 

Prosze podzielcie sie ze mna swoimi przemysleniammi na ten temat.

 

Dziekuje i pozdrawiam

jako facet mieszkający 30km od Roeselare, używający kosmetyków (nie przesadzający z nimi) myślę, że pomysł fajny, ale docelowo lepiej byłoby w większym mieście gdzie jest więcej polaków. Kwestia jaka różnica w cenie byłaby u Ciebie?Sporo osób jeśli używa naszych kosmetyków kupuje je podczas wizyty w pl , lub znajomi przywożą.

Przechodząc po sklepach tutejszych nie widzę sporej róznicy, a jeśli nastawiasz się na pl kosmetyki to pytanie jak sporo osób przywiązuje wagę do kosmetyków

wyprodukowanych w pl.i jakie pieniądze Cię z tego biznesu będą zadowalać.

Spróbuj może najpierw sprzedawać przez internet , pocztą pantoflową z odbiorem u siebie poznasz sytuację a ryzyko plajty żadne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MariuszC

Uwazam ze to nie wypali. Aczkolwiek glownie Panie powinny sie wypowiedziec :)

Jednak jesli sie zdecydujesz to zycze Ci powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maita

watpliwe czy wypali...sporo mnaprawde osob korzysta z uslug konsultantow Avon lub Orflame. tanio,wygodniei spory wybor ,duzo promocji. Jak dla mnie wygoda- dostawa do domu. Kosmetyki,ktore widzew sklepach maja narzucona duza marze. To tez ma znaczenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Nawet jak jestesmy w UE-Polska to najpierw sprawdz czy na kosmetyki nie trzeba miec specjalnych pozwolen,a na pewno opis produktow w tutejszym jezyku,a wiec to dodatkowe koszty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×