Skocz do zawartości
Belgia.net

Poród W Belgii

Rekomendowane odpowiedzi

kasztan1986

W maju todzilam w szpitalu na Ixell.mialam pokoj komunalny 2 os lecz przez caly pobyt bylam sama w pokoju.dzien po porodzie zaplacilismy kaucje 150e a faktura przyszla na 80e.czyli porod wyniosl nas 230e.dodam ze mam hodpitalia 100 plus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karole3ka

To masz z górki. Napiszę jak już będę po. Mam termin na 11 lutego więc potem napisze jak nie zapomnę (;

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania24022

To masz z górki. Napiszę jak już będę po. Mam termin na 11 lutego więc potem napisze jak nie zapomnę (;

ok powodzenia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zosiasamosia

A ja mam pytanie dotyczące wyprawki do szpitala? Co trzeba zapakować z sobą, a co jest dostępne w szpitalu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adema

A ja mam pytanie dotyczące wyprawki do szpitala? Co trzeba zapakować z sobą, a co jest dostępne w szpitalu?

Najlepiej dowiedz się u swojej ginekolog no to może od szpitala zależy. Ja w swoim mieście musiałam dla siebie mieć swoje kosmetyki ubrania i ręczniki a dla dziecka ubranka tylko. Pampersy, ręczniki i kosmetyki (dodatkowo później płatne) a i witaminy były w szpitalu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pandorax

 

A ja mam pytanie dotyczące wyprawki do szpitala? Co trzeba zapakować z sobą, a co jest dostępne w szpitalu?

Najlepiej dowiedz się u swojej ginekolog no to może od szpitala zależy. Ja w swoim mieście musiałam dla siebie mieć swoje kosmetyki ubrania i ręczniki a dla dziecka ubranka tylko. Pampersy, ręczniki i kosmetyki (dodatkowo później płatne) a i witaminy były w szpitalu.

 

 

Zazwyczaj tak jest w kazdym szpitalu. Przewaznie na str internetowej szpitala rowniez pisze co potrzebne. Ponad to szpitale urzadzaja dni otwarte lub obchody, a niekiedy wyklady z polozna i wtedy tez mozna sie wszystkiego dowiedziec.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
misiek27

Hej mam pytanie , Moja zona jest w ubezpieeczalni CM , ma podstawowe ubezpieczenie jest ju za pozno by wykupic hospitalia , ile mozesz wynies koszt porodu i pobyt w szpitalu ? dodam ze interesuja nas pokoj 2 osobowy , 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Filip26

Wszystko zależy od szpitala.Zawsze możecie zapytać o koszty w szpitalu ale za pokój 2 osobowy nie będzie dużych kosztów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Filip26

Jak by ludzie mieli płacić tysiące za poród to by w Belgii nie było dzieci :D.

Moja żona rodziła miesiąć temu w Izegem. Mimo, że mamy hospitalie to braliśmy pokój 2 osobowy a przez cały pobyt w szpitalu była sama na sali :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ewa12345

Witam. Czy to prawda ze nie mogę  rodzic  w Belgii  bez karty tymczasowego pobytu?.  I jesli nie mam wykupionego dodatkowego ubez. To ile mnie  wyniesie poród?  I jaki pokoj najlepiej wybrać  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karole3ka

nie musisz mieć pobytu, najlepiej brać pokój wieloosobowy bo najtańszy, 

masz ubezpieczenie podstawowe bez hospitalizacji czy wgl nie masz ubez? 

i jeszcze zależy jaki szptal (każdy ma swoją cene)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ewa12345

Witam;)  pomóżcie  ! Na chwilę obecną nie mam ubez rodzę  w styczniu i nie wiem czy się wyrobię do porodu z ubez podstawowym. Jaki szpital polecacie gdzie w razie  co rodzic bez ubez i koszta nie beda duze?  U siebie w miasteczku chodzę do ginekologa do szpitala i za wizyte place  120€. A w takim szptalu koszta porodu beda naprawdę duże..  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
malina1199

Ja rodziłam w Sint erasmus, poród odbierała dr. Bialecka. Bardzo dobrze wspominam poród jak i cały pobyt w szpitalu 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×