Skocz do zawartości
Belgia.net

Zwolnienie Z Pracy Brak C4

Rekomendowane odpowiedzi

misiek27

Zwolnili mnie z pracy w trybie natychmiastowym, powod? slowny ze za wolny , na pismie ze znecam sie nad pracownikiem co jest nie prawda!!! , minely 2 tyg i nadal nie otrzymalem papierku c4 tylko papier z powodem zwolnienia, pracowalem ponad 2.4 roku na kontrakcie, na umowie mam min 14 dni wypowiedzenia, co robic? bylem w ACLVB( vakbond) napisali pismo do pracodawcy o wydanie c4 i po 2 tyg cisza, napisali drugie pismo i czekam, jestem bez radny co robic??????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Zwolnili mnie z pracy w trybie natychmiastowym, powod? slowny ze za wolny , na pismie ze znecam sie nad pracownikiem co jest nie prawda!!! , minely 2 tyg i nadal nie otrzymalem papierku c4 tylko papier z powodem zwolnienia, pracowalem ponad 2.4 roku na kontrakcie, na umowie mam min 14 dni wypowiedzenia, co robic? bylem w ACLVB( vakbond) napisali pismo do pracodawcy o wydanie c4 i po 2 tyg cisza, napisali drugie pismo i czekam, jestem bez radny co robic??????

 

Jak to znecasz sie nad wspolpracownikami - byles brygadzista, czy tez kierownikiem grupy???????

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Nie, o to chodzi ze mialem wymiane zdan z jedna z pracownic i to wszystko a mam napisane "pesten"

I w ten sposob wrobili Cie w mobbing. Wiesz, ze mozesz miec problem, ze znalezieniem pracy, a o zasilku to zapomnij.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×