Skocz do zawartości
Belgia.net

Badanie Na Drożność Jajowodów

Rekomendowane odpowiedzi

Atena

Drogie Panie! Za tydzień mam mieć badanie HSG. Bardzo się boję. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone leki przeciwbólowe, które można zażyć przed tym badaniem? Proszę o informację. Dziękuję

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Atena

Niestety przy tym badaniu nie ma znieczulenia ogólnego. Dostałam receptę na jakiś antybiotyk i tyle. Wiem, że mam wziąść jakieś leki przeciwbólowe tylko i ten antybiotyk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gagkan

Ja nic nie bralam i bolalo mniej niz podczas @. Wez ze soba jakies podpaski albo wkladki bo resztki plynu moga wyciekac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gigosia

tak tutaj sie robi bez znieczulenia niestety..mnie wszyscy mowili ze nie boli wiec tylko buscopan wzielam z zalecenia doka..moze moj prog jest niski ale bolalo jak....trzymam kciuki zeby u ciebie bylo bezbolesnie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Atena

To mnie nie po cieszyła wcale heh. Ja mam zamiar wziąść conajmniej 2 tabletki przeciwbólowe. Mówią, że jak są niedrożne to wtedy boli.. A jak było u Ciebie, jeśli mogę spytać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Atena

Jestem już po badaniu.Bolało dość mocno, ale da się przeżyć. Powiedzieli, że nie są zatkane, więc cieszę się bardzo. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×