Skocz do zawartości
Belgia.net

Darmowa Telewizja Belgijska

Rekomendowane odpowiedzi

wodnik

Witam!

Czy może ktoś się orientuje czy są jakieś kanały telewizji belgijskiej za darmo (na zasadzie jak w Polsce) i jak można  podłączyć żeby odbierać? bardzo proszę o info!

z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lewy76

Raczej nie ma?Jak mieszkalem kiedys na JETTE to mialem zwykle gniazdko antenowe,to dwa czy trzy kanaly mi odbieralo,teraz mam TELENET 3/1 ,i trudno mi powiedziec czy jeszcze sa tak kanaly do odbioru,nikt ze znajomych moich nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
josa

Jest darmowa telewizja. :P  W media markt jest dekoder Metronic kosztuje ok 30e. Odbiera 10 programow.

Mieszkam w Brukseli kolo pl Dailly i mam 8 bezplatynych programow belg.Potrzebny byl tylko kawalek antenowego kabla podlaczonego do tv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wodnik

Bardzo dziękuję za odpowiedzi! Mam antenę pokojową próbowałem i nic nie szło a ten dekoder to wystarczy tylko do tv podłączyć czy jest potrzebna tez antena?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie, nie trzeba anteny, tylko, jezeli jeszcze nie masz gniazda do anteny, to musza je zalozyc (ale przewaznie juz sa w kazdym mieszkaniu)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wodnik

właśnie nie mam tego gniazdka a gdzie trzeba iść żeby podłączyli i ile to kosztuje jeżeli się orientujesz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

musisz wybrac operatora, ktory ci najbardziej odpowiada, porownac ceny; ktore moga sie roznic w zaleznosci od miejsca zamieszkania

jest juz taki temat na forum, poczytaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bazyl

Bardzo dziękuję za odpowiedzi! Mam antenę pokojową próbowałem i nic nie szło a ten dekoder to wystarczy tylko do tv podłączyć czy jest potrzebna tez antena?

Tak potrzebna, wystarczy kawalek kabelka, ja ma antenke ok 10cm

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Z dobrą pokojową anteną odbieram za darmo we Flandrii Een, Canvas i Ketnet oraz kilka st.radiowych, niestety reszta jest płatna, również w Polsce ta cała naziemna tv cyfrowa będzie z czasem płatna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×