Skocz do zawartości
Belgia.net

Zaswiadczenie Do Chrztu

Rekomendowane odpowiedzi

Pandorax

Zostalam matka chrzestna w Polsce. W tamtejszej parafi wymagaja zaswiadczenia do chrztu. Jak je zalatwic w Belgii, czy byl ktos w podobnej sytuacji?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
yoyo100

Musisz isc do ksiedza poprosic o zawiaczenie,ze bedziesz matka chrzestna,ze uczesticzysz we mszy swietej,jesli uczestniczysz.I najlepiej isc do spowiedzi,i raczej ksiadz wystawi takie zaswiadczenie.czesto wystawia na zakrystii po mszy swietej na chapel,u dziury to nie wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pandorax

Kurcze, ale mowisz o polskich ksiezach, a ja do Brukseli mam kawal drogi i na mszach tam nie bywam. Myslisz, ze ksiadz z tutejszej parafii mi wystawi? Wogole paranoja z tymi zaswiadczeniami :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
yoyo100

ja chodzilam do kosciola w Louven,bo tam uczeszczalam do kosciola,i tam mi ksiadz wystawil bez problemu,normalnie tak jest wszedzie,ze nie ma raczej problemu z tymi zaswiadczeniami,to nie musi byc bruxela,aby polski ksiadz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
yoyo100

No i raczej zeby byl polski,moze i belgijski wystawi,ale pewnie zechca przetlumaczone,to mniej zachodu wziasc od polskiego ksiedza jak tlumaczyc kilka slow.to tak po mojemu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pandorax

Dzieki Yoyo 100 za info, bede musiala w takim razie poszukac polskiego ksiedza. Moze sie ktos orientuje, gdzie sa jacys w Limburgii?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×