Skocz do zawartości
Belgia.net

Przyszłe Mamy Z Okolic Anderlechtu

Rekomendowane odpowiedzi

romanet

Witam Mamy, te obecne i przyszłe. Czyli jest już nas 3 :) ja mieszkam w okolicy stacji metra Eddy Merckx. Jestem w 20 tyg. ciąży. Termin mam na grudzień i tak sobie pomyslałam, że miło byłoby spotkać kogoś w podobnej sytuacji, wyjsć wspólnie na spacer z pociechami. Co Wy na to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
djbxl

Ja mieszkam przy metrze clemencu. Jestem w 32 tyg.ciąży i termin mamy na wrzesień. Ja bardzo chętnie:)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
belgique

Witam Mamy, te obecne i przyszłe. Czyli jest już nas 3 :) ja mieszkam w okolicy stacji metra Eddy Merckx. Jestem w 20 tyg. ciąży. Termin mam na grudzień i tak sobie pomyslałam, że miło byłoby spotkać kogoś w podobnej sytuacji, wyjsć wspólnie na spacer z pociechami. Co Wy na to?

 

Witaj szkoda ze Anderlecht ;( tez mam termin na grudzien ,czy juz wiesz w jakim szpitalu bedziesz  rodzic ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
romanet

Witam Mamy, te obecne i przyszłe. Czyli jest już nas 3 :) ja mieszkam w okolicy stacji metra Eddy Merckx. Jestem w 20 tyg. ciąży. Termin mam na grudzień i tak sobie pomyslałam, że miło byłoby spotkać kogoś w podobnej sytuacji, wyjsć wspólnie na spacer z pociechami. Co Wy na to?

Witaj szkoda ze Anderlecht ;( tez mam termin na grudzien ,czy juz wiesz w jakim szpitalu bedziesz rodzic ?
Witaj belgique. Będę rodzic w szpitalu Ixelles. Termin mam na 18 grudnia. A Ty? W jakiej dzielnicy/miejscowości mieszkasz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×