Skocz do zawartości
Belgia.net

Zajęcia Taneczne

Rekomendowane odpowiedzi

jzdr

Witam, czy któraś z Mam orientuje się gdzie mogłabym znaleźć kursy tańca dla córeczki ? (3 lata i 3 miesiące) - interesuje mnie dzielnica Laeken :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

witam, ostatnio dowiedziałam się że ubezpieczenie zwraca za zajęcia taneczne i za basen. Jestem ciekawa czy ktoś coś wie o tym? Może to nie każda ubezpieczalnia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

witam, ostatnio dowiedziałam się że ubezpieczenie zwraca za zajęcia taneczne i za basen. Jestem ciekawa czy ktoś coś wie o tym? Może to nie każda ubezpieczalnia?

Spotkałam się tylko ze zwrotem części kwoty za wakacyjny speelplein prowadzony przez gminę, wystawiają odp dokument i CM zwrócił mi coś koło 30e.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

a ja ostatnio usłyszałam że pewna mama w niedzielę musiała iść wziąć  papier z zajęć tanecznych i basenu ;) a że staram się wierzyć że ludzie z natury są szczerzy wolałam upewnić się że ubezpieczenia nie ma nic do tego,ja ostatnio usłyszałam że ubezpieczenie może mi nie zwrócić za logopedę a tu proszę i basen i tańce :rolleyes: Nie ma to jak niczym niepohamowana fantazja  :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

a ja ostatnio usłyszałam że pewna mama w niedzielę musiała iść wziąć  papier z zajęć tanecznych i basenu ;) a że staram się wierzyć że ludzie z natury są szczerzy wolałam upewnić się że ubezpieczenia nie ma nic do tego,ja ostatnio usłyszałam że ubezpieczenie może mi nie zwrócić za logopedę a tu proszę i basen i tańce :rolleyes: Nie ma to jak niczym niepohamowana fantazja  :D

Zadna fantazja - Partena zwraca za zajecia sportowe - obojetnie jakie - i staze.

Za zapisanie sie do klubu sportowego nie pamietam ile - mozna sprawdzic na ich stronie, za staze - 90e rocznie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

oj to kupa kasy za caly rok 90 euro ...

Dla Ciebie to moze zadne pieniadze, ale skoro sie naleza to dlaczego ich nie wziac?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pandorax

Ubezpieczyciel zwraca czesc kosztow. Jesli organizacja jest typu vzw, to wystawiaja dokument dla ubezpieczalni (potwierdzenie wplaty).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×