Skocz do zawartości
Belgia.net

Kredyt Na Auto Bez Zgody Żony .

Rekomendowane odpowiedzi

artur8888

Witam czy ktoś się wie w jakim banku można dostać kredyt na samochód 6000 euro , ja pracuje w belgi ale moja żona jest w Polsce ja mam konto ing byłem żłożyłem wniosek wszystko ok dostane kredyt ale warunkiem jest podpis mojej żony a ona teraz nie może przyjechać do belgi złożyć podpis.

 

Czy ktoś wie gdzie można wziąż kredyt bez podpisu żony.?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
artur8888

Przecież można wysłać żonie papiery pocztą, podpisze i odeśle...

 

bank chce żeby żona podpisała w oddziale ing belgi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

To chyba coś się teraz pozmieniało,trzy lata temu brałam w tym banku kredyt na samochód,nikt mnie nie pytał o męza tylko o dochody i czy mam kogos na swoim utrzymaniu,dostałam 10 tys bez problemu.Widocznie mają teraz zaostrzone kryteria.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

a nie moze zona podpisac papiery w bank ing w polsce ?

te banki nie mają powiazania,kiedys tez tak myslałam,ale pani w ing w Brukseli tak mi powiedziała

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
artur8888

 

a nie moze zona podpisac papiery w bank ing w polsce ?

te banki nie mają powiazania,kiedys tez tak myslałam,ale pani w ing w Brukseli tak mi powiedziała

 

 

albo zależy od pani przyjmującej wniosek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
artur8888

To chyba coś się teraz pozmieniało,trzy lata temu brałam w tym banku kredyt na samochód,nikt mnie nie pytał o męza tylko o dochody i czy mam kogos na swoim utrzymaniu,dostałam 10 tys bez problemu.Widocznie mają teraz zaostrzone kryteria.

 

a w jakim banku brałesz te 1o tys ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

w ing na Botanique,mam u nich konto pare długich lat,sami mnie kusili bo przysyłali symulacje ile moge i na jakie raty,ale to było trzy lata temu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
artur8888

Wy nadal nie rozumiecie slowa "KRYZYS". Jest on od 2 lat w belgii i narasta. Wszystkie banki dzialaja na nowych zasadach niz chociazby 3 lata temu. Sa zwiekszone wymagania co do wyplacalnosci kredytobiorcy. Zrozumcie to wreszcie. Jeszcze niedawno kazdy bank dawal debet na samym prawie poczatki a niektore w dniu zalozenia konta, inne po 3-6 miesiacach. Dzisiaj sytuacja jest diametralnie ukrucona i juz nie ma takich procedur. Nastala era kryzysu.

 

Kryzys już trwa 10 lat

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kromeb

Witam!

Mam pytanie?

Czy starał się ostatnio ktoś o kredyt na zakup auta używanego z sytuacją podobną do mojej, mianowicie:

Pobyt w Belgii 5 lat, meldunek tutaj, praca na stały kontrakt, zarobki w granicach 1800 m-c, wszystkie dodatki itd., ale żona razem z dziećmi mieszkają w Polsce i  w większości banków dostaję odmowę z tytułu że żona nie jest tu zameldowana, ponieważ jeżeli jesteśmy małżeństwem wg prawa belgijskiego powinniśmy mieć jeden i ten sam adres zamieszkania. Sytuacja trudna do ogarnięcia ale narazie nie wchodzi w grę aby żona tu przyjechała z dziećmi i się zameldowała więc proszę o inne rady i sugestie poza rozwodem, separacją i rozdzielnością majątkową :-).

Pozdrowienia 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×