Skocz do zawartości
Belgia.net

Leczenie Kanalowe Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

paulinkaa

Witam tak jak w temacie czeka mnie o zgrozo (moja wina) leczenie kanalowe gornej prawej 6tki. Chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tym zwrotem kosztow z ubezpieczalni w tym wypadku. Mam ubezpieczenie w De Voorzorg zwykle i dodatkowo wykupione szpitalne. Rozgladalam sie juz mniej wiecej za cennikami takich uslug ktore oscyluja w kwotach 200-500 euro co dla mnie w przypadku tej wyzszej kwoty jest dosc duzo zeby zaplacic za jednym zamachem. Wiecie moze jak to jest z tym ubezpieczeniem ? Czy rachunek przychodzi do domu juz po odliczeniu kwoty pokrywanej przez ubezpieczalnie tak jak w np wypadku pobytu w szpitalu? Czy musze przygotowac sie juz na pierwsza wizyte z taka kwota ? Moze da sie rozlozyc na platnosci w miejszych czesciach ? Probuje skontaktowac sie z Solida na Belgielei ktora wspolpracuje z De Vorzoorg ale poki co zero odzewu telefon tez milczy a zab powoli daje o sobie znac :(

Dzieki wielkie za odpowiedz 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Kanałowe to raczej więcej niż 1 wizyta, choć są dentyści, którzy zrobią to na raz, płaci się od razu, tak jak za wizytę u lekarza domowego, potem ubezpieczalnia robi zwrot, ważne żeby iść do dentysty zrzeszonego, bo inaczej może zaśpiewać cenę jaką chce :) ja jestem w CM i za leczenie kanałowe zęba z 4 i więcej kanałami mam 193,54e zwrotu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bruxelle

Miałam leczony ząb kanałowo  w klinice koło Montgomery. Zapłaciłam na miejscu kartą 400 euro, zwrotu z mutuelle 270, z dodatkowego denitalii plus 76(aż sięgnęłam do rachunków żeby poprawnie wpisać). to było robione 4 lata temu, znakomicie wykonane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
italiano16

Miałam leczony ząb kanałowo  w klinice koło Montgomery. Zapłaciłam na miejscu kartą 400 euro, zwrotu z mutuelle 270, z dodatkowego denitalii plus 76(aż sięgnęłam do rachunków żeby poprawnie wpisać). to było robione 4 lata temu, znakomicie wykonane.

gdzie ty chodzisz do dentysty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×