Skocz do zawartości
Belgia.net

Praca W Ts

Rekomendowane odpowiedzi

kasiazkraku

Hej mam pytanie planuje przyjechac do Belgii chcialabym zapytac na czym polega praca w systemie Titres service czy na dzien dzisiejszy trudno jest znalezc prace przy sprzatniu w Brukselii jak to dokaldnie wyglada czy to agencja daje ci klientow u ktorych sprzatasz czy musisz sama miec juz swoich prosze o wskazowki i rady i czy jest mozliwosc podjecia takiej pracy znajac tylko jezyk angielski ?

Jak na dzien dzisiejszy wyglada sytuacja w Brukselii bo w internecie znajduje tylko stare oferty i dyskusje na ten temat .

Ile mniej wiecej godzin mozna miec w tygodniu i jaka jest stawka godzinowa ?

Z góry dziekuje za odpowiedzi

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Polega na sprzataniu, myciu okien, prasowaniu itp

Trudno znalezc.

Agencja nie daje, musisz sama znalezc.

Z samym tylko angielskim moze byc trudno, chyba ze bedziesz pracowac u Polakow.

Tygodniowo caly etat to 39h ale w miesiacu mozesz miec 12h nadliczbowych.

Stawki sa rozne - od 9e do 12e, ale na reka zawsze wychodzi mniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasiazkraku

Aha dzieki za odpowiedz ale sama tzn jak szukac poprostu ogloszenia czy znajomi czy z polecenia ?

Myslalam ze to agencja wyszukuje ci ludzi,ktorzy potrzebuja pomocy domowej ale widze ze nie jest az tak kolorowo niestety :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasiazkraku

A jeszcze jedno pytanko jak wogole jest z praca dla kobiet tylko z angielskim jakie oferty mozna znalesc w interimach jest wogole cos dla Polakow -bardzo chialabym wyjechac ale jestem pelna obaw czy znjade jakas prace ????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koko692

moja dziewczyna  zna Angielski i sobie radzi w pracy bez problemu i nie pracuje u Polaków i ma 33godz tygodniowo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

A jeszcze jedno pytanko jak wogole jest z praca dla kobiet tylko z angielskim jakie oferty mozna znalesc w interimach jest wogole cos dla Polakow -bardzo chialabym wyjechac ale jestem pelna obaw czy znjade jakas prace ????

Przejrzyj ogloszenia o prace nawet tutaj - jest mnostwo szukajacych pracy-sprzatania, a takich ze ktos chce zatrudnic nie ma...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Weronika777

Ja też znam tylko angielski i nie wiem gdzie palce włożyć,tyle pracy ale mam swoich klientów z polecenia,z biurem to ciężko żeby dostać pracę,a po drugie to żeby się do niego zapisać trzeba mieć około 15 swoich godzin mniej więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Darecki

Witam mam 17 lat.chcialabym zaczac prace w TS ale niektorzy mowia ze trzeba miec skonczone raz 18lat raz 21lat.czy jest ktos kto wie cos na ten temat albo gdzie moge poszukac pracy.nie ucze sie juz i jestem tu na czarno.na jakich warunkach moglabym uzyskac karte idente?

bardzo prosze o pomoc i dziekuje z gory

Edytowane przez Darecki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Dzis wszystkie media zajmuja sie TS,bo od lipca beda zajmowac sie nimi regiony,a nie centralne ministerstwa.Niestety juz podano,ze wiele osob ostatnio stracilo prace,a do konca roku przewiduje sie,ze straci ja jeszcze ok 2500 osob. Radze ogladac wieczorne wiadomosci np RTL TVI ,ktore co godzine informuje w radio o problemach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Nie chodzi o sprzataczki tylko ogolnie o pracownikow.

Delhaize np zamyka 14 sklepow i zwalnia ludzi dlatego sklepy byly zamkniete...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

 

Od kiedy caly etat to 39 h?

A Twoim zdaniem ile?

 

w systemi t.s. caly etat to 38 h, wsystemie pracy ciaglej to 42 h,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×