Skocz do zawartości
Belgia.net

Rekomendowane odpowiedzi

joll93

witam, w czwartek kończy mi się umowa , a nową umowę z innym dostawcą moge podpisac dopiero po zakonczeniu starej, moje pytanie brzmi czy nie odetną mi prądu w czasie zakonczenia starego kontraktu a otwarciem nowego ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziwna sprawa. Zmienialam dostawcę prądu i gazu dwa lata temu. Nowy dostawca zajął się wszystkim. Musiałam tylko podać stan każdego z liczników I ich numery EAN.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aska88

Chodzi o to ze w czwartek tzn.jutro poprzedni dostawda kończy współpracę a u drugiego mówią ze musi skończyć się całkiem umowa z poprzednimi i dopiero u nich mozna.I chodzi czy nie przyjdą jutro z tej poprzedniej firmy odciąć czy cos?.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli umowa kończy się jutro to normalne ze odetna i zamkną liczniki. Nowy dostawca będzie musiał na nowo je otwierać, co pociąga dodatkowe koszty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aneta75

Nie mylicie czasem administratora  sieci  Sibelga (Bruksela) ORES (Walonia) z dostawca energii Electrabel, Lampiris, Luminus,...

To administrator zajmuje sie otwieraniem, zamykaniem, zmiana licznikow  a nie dostawca. 

Zanim dojdzie do zamkniecia licznikow minie conajmniej 30 dni. Mysle ze nie bedziesz miala problemow, chyba za sama prosilas o zamkniecie licznikow jak tylko skonczy ci sie umowa . 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aska88

Nie nie nikt nie prosił o zamkniecie liczników ani nic. Wczoraj dzwonilismy do drugiego dostawcy i facet powiedział ze najpierw tamci muszą skończyć żeby otworzyć u nich. Tylko obawiamy się ze jutro z końcem tamtego kontraktu ktoś przyjedzie odetnie czy cos.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×