Skocz do zawartości
Belgia.net

Rana Otwarta

Rekomendowane odpowiedzi

Aguska675

witam wszystkich :)

znacie moze jakas bardzo dobra masc na rane otwarta,niechce sie goic :( moze jakis preparat czy cos takiego.

prosze o nazwe i cene jezeli ktos zna. z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Najlepiej,zeby zobaczył to lekarz,ja wszystkie skaleczenia i problemy skórne leczę zelem aloesowym,trudno coś Ci radzić ,bo nie jesteśmy lekarzami,ale polecam to wszystkim znajomym,z bardzo dobrym skutkiem..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

a moze pokaż pani w aptece ,to coś Ci poradzi?kiedyś dostałam alergii,cała ręka wyglądała okropnie,dostałam maśc i coś tam jeszcze,niedrogo i bardzo fachowo,,,samemu lepiej nie bawić się w lekarza,zależy jak to powazne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aguska675

to nie ja mam problem niestety :( zaczelo sie od przeszczepu skory i teraz non stop jest rana niechce sie goic a jak sie zagoi to na chwile... osoba jest uparta i niechce isc do lekarza pomyslalam ze moze tutaj sa jakies dobre mascie lub preparaty...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

poczytaj komentarze internautek w tym linku,jeżeli się zdecydujesz mogę Ci zamowic :) aloe vera gelly opakowanie 118 ml kosztuje 18,63 euro  jest bardzo wydajna,bo smarujesz cieniutko ranę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

nie zawsze potrzebny jest antybiotyk,ja zawsze stawiam na naturalne skladniki :) ale nie jestem lekarzem i wybor należy do Ciebie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
oneczka

trudno coś doradzać w tej sprawie nie widząc rany ponieważ nie na każdą ranę otwartą można stosować maści ,maści z antybiotykami owszem są dobre ale w tym przypadku nie wiemy czy rana nie goi się ponieważ jest zainfekowana czy może jest zbyt wyjałowiona. Moze warto spróbować maści hydrofilowych np Flaminal Hydro albo Flamigel są one tutaj chętnie stosowane przez lekarzy przy trudnogojących sie ranach i to z bardzo dobrym efektem albo opatrunki hydrożelowe ale te są juz o wiele droższe i należałoby skonsultować ich stosowanie z lekarzem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

Moj maz ostatnio mial rane otwarta. Lekarz przepisal mu isobetadine zolta i plastry tez isobetasin. Bardzo ladnie mu sie zagoilo. Raz dziennie zmienial opatrunki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×