Skocz do zawartości
Belgia.net

Telenet Czy Belgacom

Rekomendowane odpowiedzi

ana85

Witam chcialam spytac co polecacie telenett czy belgiacom pod wzgledem internetu jego przesylu i limitow.

Zgory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kokardka

ja bylam w Telenet, gdzie mialam miesięczny limit i przeszlam do Belgacom, gdzie tych limitow nie mam. Mija rok i jak na razie bez problemow. Z telenetem też problemow nie bylo, poza tym limitem. W obu przypadkach nie bylo awarii, itp. Ale ja mieszkam w malej wiosce może w większych miastach awaryjność jest większa:) 

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alk86

Witam,

 

Nie zakładając nowego tematu, zapytam w tym dlaczego nie Scarlet? Przeglądam oferty i wychodzi że Scarlet ma najtaniej i bez limitów. Za 39e miesięcznie pełny pakiet. Ktoś może używa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

w telenet jest tyle dobrze, że można połączyć się w dowolnym miejscu, jeśli jest się w zasięgu telenethomespot, używając swojej nazwy użytkownika i hasła

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

w telenet jest tyle dobrze, że można połączyć się w dowolnym miejscu, jeśli jest się w zasięgu telenethomespot, używając swojej nazwy użytkownika i hasła

No wlasnie\, bo ja wchodze poprzez telenethomespot, wpisuje swoja nazwe uzytkownika i haslo ktora uzywam logujac sie na ich stronie i nic nie odpala. :/ Jakies wskazówki ?:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bruxelle

Dlaczego nie Scarlet? Poniewaz Scarlet nie ma we wszystkich gminach. Np jest na Evere a nie ma na Schaerbeek i Laaken.

scarlet jest na laeken

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jestemtu

A ja Ci polece Numericable ! Mam zestam " triple play " Internet 100 mbps tv 130 kanalow, i telefon z darmowymi rozmowami bla bla bla . za 59 e.  Niby wydaje sie drogo ale to co Ci oferuje to bajki . Zastanow sie , i odradzam Ci Belgacom bo jak chcesz miec internet bez limitu to duzo musisz zaplacic .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja nie mam internetu i też żyję

nie masz wlasnego, ale korzystasz przeciez z niego, inaczej by tu ciebie nie bylo  :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja Ci polece Numericable ! Mam zestam " triple play " Internet 100 mbps tv 130 kanalow, i telefon z darmowymi rozmowami bla bla bla . za 59 e.  Niby wydaje sie drogo ale to co Ci oferuje to bajki . Zastanow sie , i odradzam Ci Belgacom bo jak chcesz miec internet bez limitu to duzo musisz zaplacic .

ja tez jestem w numericable od ok 15 lat, mam douopack (tv+web) za 39,90 euro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
shrek

Ja miałam belgacom ponad 2 lata. W marcu się przeprowadzałam i powiadomiłam ich o zmianie adresu. Niestety ponad dwa tygodnie minely i nic. Wiec poszlam do nich i powiedziałam ze chce zrezygnować. Powiedzieli ze ok , nie ma problemu. Mam przynieść dekoder itp. Maz zaniósł i dostal potwierdzenie ze nie jesteśmy już klientami . Poszlam do telenetu i wszystko ladnie , nawet mam dwa polskie kanaly. Na poczatku maja przyszedł rachunek z belgacomu za internet od marca do maja tj 151 euro. Dzwonie a tam slysze ze oni o niczym nie wiedza. Mam isc tam gdzie bylam oddac dekoder. Ide tam i slysze ze , tak jest anulowane ale mam dac papier z potwierdzeniem. Nie mam go i nie mogę znaleźć. Czyli slysze tym razem ze mam ten rachunek zaplacic , kolejny itd. Nawet z jeżeli dostarczę potwierdzenie to i tak mam zaplacic.

Ale za co mam placic jak na nowym mieszkaniu nie ma internetu i nie ma nawet gniazdka belgacomu . A po drugie, ja im wszystko oddalam. Oni maja to w komputerze tylko nic z tym nie zrobili...

Pytanie co ja mam teraz zrobić... nie mogę im dożywotnie placic..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

jak nie masz dowodu ze oddalas i rozwiazalas umowe to moze byc bardzo trudno... ale sprobuj-wyslij list polecony do nich ze z tym i tym dniem rozwiazalas umwoe, zloz skarge do ich ombudsmana i ombudsman a od telefonii

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

wszystkie pokwitowania i formularze rozwiazujace umowe musisz wyslac listem  poleconym za potwierdzeniem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
shrek

Ale ja bylam w Belgacomie zamknac umowe. I nikt tam nie powiedzial ze mam cos jeszcze zrobic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×