Skocz do zawartości
Belgia.net

Basen

Rekomendowane odpowiedzi

manka888

Hej :) Chciałabym się dowiedzieć czy w okolicach HELMET na Schaerbeek jest jakiś basen. Planuje wybrać się z moim 10 miesięcznym synkiem. Wiecie może jak wygląda cennik tak w przybliżeniu  ile może kosztować wstęp na basen :) 

Dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
manka888

Dziekuje za informacje. A mozecie powiedziec ile kosztuje wejsciowka i czy tu jak w Polsce trzeba miec czepek?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Entrées:

Commune

Hors commune

Nageurs avant 9h00

€ 1,25

€ 1,25

Nageurs après 9h00

€ 2,50

€ 3,50

10 entrées

€ 21,25

€ 30,00

Séniors

€ 2,10

€ 2,50

Enfants de – de 4 ans

gratuit (Sauf cours et clubs)

gratuit (Sauf cours et clubs)

Abonnements:

 

 

Juniors, social – 6 mois

€ 87,50

€ 93,75

Juniors, social – 1 an

€ 148,75

€ 160,00

Seniors – 6 mois

€ 93,75

€ 137,50

Seniors – 1 an

€ 160,00

€ 235,00

-

 

 

Sauna/Hammam/piscine

€ 6,00

€ 8,00

Sauna/Hammam/piscine – 11 entrées

€ 60,00

€ 80,00

Jacuzzi/piscine

€ 4,00

€ 5,50

Jacuzzi/piscine – 10 entrées

€ 39,00

€ 51,00

Banc solaire

€ 5,00

€ 6,00

Banc solaire – 12 entrées

€ 51,00

€ 61,00

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan
Lundi 8h00 19h00 Mardi 8h00 19h00 Mercredi 8h00 19h00 Jeudi 8h00 21h00 Vendredi 8h00 19h00 Samedi 8h30 18h00 Dimanche 9h00 18h00

 

  • Bonnet et maillot classique obligatoires pour tous.attention3.gif

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

czepek obowiazkowy  kobiety to klasyczny stroj na basen/polecam jednoczesciowy/,a mezczyzni kapielowki,zadne bokserki czy szorty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
m0n1k2

Również mieszkam na Helmet i najbliższy jest około 8 min pieszo. Tu masz stronkę http://www.neptunium.be/  Byłam tam raz, według badań jest tam podobno najczystrza woda, lecz basen nie nalezy do najnowszych, więc wygląd również nie za ciekawy. Dziecko wchodzi za darmo, a Ty jeśli pokażesz kartę id to 2,5, a jeśli nie to 3,5. Mam nadzięję, że pomogłam. Życzę udanego pływania ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gosiunciuncia

Również mieszkam na Helmet i najbliższy jest około 8 min pieszo. Tu masz stronkę http://www.neptunium.be/  Byłam tam raz, według badań jest tam podobno najczystrza woda, lecz basen nie nalezy do najnowszych, więc wygląd również nie za ciekawy. Dziecko wchodzi za darmo, a Ty jeśli pokażesz kartę id to 2,5, a jeśli nie to 3,5. Mam nadzięję, że pomogłam. Życzę udanego pływania ;)

 Tez jestem mieszkanka Schaerbeek'a i fanka basenow. Odwiedzilam juz chyba wszystkie mozliwe w Brukseli- i jednak mamie z dzieckiem polecilabym TRITLON.

Neptunium jest najczesciej przepelnione szalejacymi dzieciakami, plywanie na dystans jest raczej nie mozliwe w takich warunkach, a juz napewno nie poszlabym tam z niemowleciem. Basen na EVERE ma brodzik, przychodzi tam sporo mam z dzidziusiami. Basen jest czysty, szatnie non stop sprzatane, nie ma slizgawek i innych w zwiazku z czym nikt raczej nie szaleje- co gwarantuje mamie i malenstwu bezpieczenstwo. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
asiolek

moze ktos podpowie,czy mozna zapisac dzieko 8-letnie na kurs plywania?Najchetniej na Anderlechcie?

Ewentualnie,co mozecie polecic?


Dziekuje za podpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
antom

Witam! Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat aquaparku "Aqualibi"? Czy trzeba mieć czepek? Czy dużo ludzi?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×