Skocz do zawartości
Belgia.net

Drugi Raz Oblany Egzamin Na Prawo Jazdy. Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

bxlll

Potrzebuję pomocy! Drugi raz nie zdałam egzaminu na prawo jazdy. Co teraz muszę zrobić? Nie chcę już iść do szkoły tak gdzie się uczyłam jeździć ponieważ zdzieraja tam tylko kasę. Wiem ze muszę wykupić godzint! Ale czy to konieczne?

Jeżeli był ktoś w takiej sytuacji proszę o odpowiedź!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agnieszka77

Witam bylam w identycznej sytuacji jak pani i niestety innej opcji nie ma musi pani wykupic 6godz jazdy koszt 320e bo po wyjezdzonych godz dostanie pani certyfikat i z tym trzeba sie znowu zapisac na egzamin bez tego nie ma innej mozliwosci  powodzena :mellow:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bxlll

Naprawdę jest tutaj trudno zdać! Albo ja nam takie szczęście. Może ktoś ma jakieś doświadczenia tzn.kilka razy zdawał to proszę pisać!

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agnieszka77

Ja rowniez nie zdalam 2razy   i to na  Anderlechcie  i nie na swoim samochodzie  a po wyjezdzeniu 6dodz poszlam sie zapisac na egzamin MEISER i  na swoim samochodzie zdalam   a gdzie pani zdawala?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bxlll

Ja również na Anderlechcie! Nie wiem już co mam robić, bo to mnie przeraża że powrotem tyle kasy mam wsadzić. A normalnie gdzie Pani mieszka? Bo piszę Pani ze na Meiser zdawała Pani!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×