Skocz do zawartości
Belgia.net

Gdzie kupić (lista ogólna)

Rekomendowane odpowiedzi

pinula9

Witam gdzie moge w bruxeli dostac male filizanki do espresso w casie nie ma moze ktos zna typowe sklepy dla baristow z gory dziekuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Meggi

Hejka, wi moze ktos gdzie można dostać szyby na wymiar?  Czy wogole tu w Belgii dostane osobno szybe? a dokładnie szybe ornametową bo mi w drzwiach poleciała. Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jestemtu

Witam, poce sie caly, na plecach na glowie na nogach... Szkoda slow, wystarczy ze wyjde na dwor w sloneczny dzien to w porownaniu do innego osobnika jestem bardziej spocony. Co polecacie kupic na to ? Domyslam ze w aptece sa takie rozne preparaty , zna ktos nazwe ich i cene ? W Polsce kupowalem medispirant , moze tu tez jest ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
natalia6921

 

Witam, czy ktos oriętuje się może gdzie w Belgii są sklepy z małymi rozmairami butów damskich (szpilek itp) w rozmiarach 34. 35. Może ktoś ma rownie małą nogę jak ja i podpowie gdzie kupuje buty

na Av. Louise widzialam rozmiary 35 , w cenie 60 - 70 euro

Av. Louise a gdzie to jest ?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

 

 

Witam, czy ktos oriętuje się może gdzie w Belgii są sklepy z małymi rozmairami butów damskich (szpilek itp) w rozmiarach 34. 35. Może ktoś ma rownie małą nogę jak ja i podpowie gdzie kupuje buty

na Av. Louise widzialam rozmiary 35 , w cenie 60 - 70 euro

Av. Louise a gdzie to jest ?

 

 

Polecam sklep internetowy Zalando, ja korzystam i jestem zadowolona ;)  Przed chwilą sprawdziłam i przykład http://fr.zalando.be/talons-hauts-femme/__taille-35/?price_to=60 .

Albo jeszcze proponuje zajrzec do Brantano http://www.brantano.be/catalog?params=fh_location%3d%2f%2fbrantanobe%2ffr_BE%2fcategories%3C%7bbrantanobe_dames%7d%2fva_sizeeu%3E%7b34%3b35%7d%2fpr_productgroup%3E%7bpump%7d%26fh_refview%3dlister%26fh_reffacet%3dpr_productgroup%26fh_refpath%3d3eee7ba7-0143-427f-9237-afb4b9a71aae%26fh_view_size%3d40%26fh_user_date%3d20140629%26user_time%3d1505%26fh_user_date%3d20140629%26channel%3dDesktop

Edytowane przez loppo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bracunia

Gdzie oprócz polskich sklepów można kupić kasze (jaglaną, jęczmienną, pęczak)? W sklepach tureckich widywałam tylko kuskus.

 

Z drugiej strony, jakie produkty spożywcze/art. chemiczne warto kupić w sklepach turecko-marokańskich? Ceny często są bardzo zachęcające :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

W sklepach

Gdzie oprócz polskich sklepów można kupić kasze (jaglaną, jęczmienną, pęczak)? W sklepach tureckich widywałam tylko kuskus.

 

Z drugiej strony, jakie produkty spożywcze/art. chemiczne warto kupić w sklepach turecko-marokańskich? Ceny często są bardzo zachęcające :)

W sklepach eko i bio :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

new-balance-574-backpack-collection-4.jpSzukam w Brukseli sklepu z butami New Balance 574 . Najbardziej interesuje mnie ten model na zdjeciu .

W kazdym sklepie obuwniczym, prawie kazdym ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bracunia

Sklepy eco i bio to wiadoma sprawa, choć cenowo często w takich miejscach jest drogo. Myślałam, że może kasze kupię w jakimś markecie, delikatesach.




Gdzie oprócz polskich sklepów można kupić kasze (jaglaną, jęczmienną, pęczak)? W sklepach tureckich widywałam tylko kuskus.
 
Z drugiej strony, jakie produkty spożywcze/art. chemiczne warto kupić w sklepach turecko-marokańskich? Ceny często są bardzo zachęcające :)


W sklepach eko i bio :)

 

Edytowane przez bracunia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Sklepy eco i bio to wiadoma sprawa, choć cenowo często w takich miejscach jest drogo. Myślałam, że może kasze kupię w jakimś markecie, delikatesach.

Gdzie oprócz polskich sklepów można kupić kasze (jaglaną, jęczmienną, pęczak)? W sklepach tureckich widywałam tylko kuskus.

 

Z drugiej strony, jakie produkty spożywcze/art. chemiczne warto kupić w sklepach turecko-marokańskich? Ceny często są bardzo zachęcające :)

W sklepach eko i bio :)

Zobacz w dzialach z orientalna zywnoscia w Delhaize, Cora itp

Czaem bywa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×