Skocz do zawartości
Belgia.net

Gdzie kupić (lista ogólna)

Rekomendowane odpowiedzi

98Bruksela

Witam. Mam pytanie odnosnie efedryny. Czy w Belgii da sie kupic legalnie bez recepty w aptece sama efedryne lub leki/suplementy w ktorych sklad wchodzi efedryna? Z gory dziekuje za informacje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Tabletki  Sinutab, Vasocedine, Rinomar, w przeciwalergicznych ,np Reactine,w sprayu do nosa nie znalazłam (taki Vasocedine w sprayu ma inny składnik: naphazoline,mimo tej samej nazwy).

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
petarda1983

Witam czy ktoś wie gdzie można kupić styropian dociepleniowy do budynku? We Flandrii zachodniej lub wschodniej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bxlll

Witam wszystkich! Może miał ktoś hemoroidy i może polecić jakaś maść na ta dolegliwość? 

Chodzi mi o taką maść żeby można było kupić w aptece. 

Edytowane przez bxlll

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marcinn
Dnia 4.11.2017 o 11:56, anss napisał:

Hej wiecie gdzie mogę kupić żubrówkę biała ?? 

 może w jakimś polskim sklepie w Belgii (np. biedronka) to znajdziesz. W ogólnodostępnych sieciówkach/marketach tylko ta z trawką jest dostępna. Zostaje jeszcze opcja online np pierwszy lepszy wynik z google : https://be.drankgigant.nl/catalogsearch/result/?q=+zubrowka 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nkto

Witam , z racji ze jeden z członków mojej rodziny jest w Brukseli postanowilem kupić sobie tam telefon . Czy wiedzą państwo na jakiej stronie czy w jakim sklepie mogę znaleźć telefony używane po które można przyjechać , taki powiedzmy Belgijski OLX z góry dziękuję .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marcinn

https://www.2dehands.be/

To będzie jedna wielka loteria jeśli chodzi o ten rodzaj elektroniki. Generalnie wolał bym kupić nowego "chińczyka" niż kupować markowego używanego "chińczyka", ale kto co woli i zawsze dreszczyk emocji też może taka transakcja dostarczyć :smile4:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adrian214

Witam gdzie można kupić i jak się nazywają jakieś tabletki na rzucenie palenia coś jak tabex czy Desmoxan 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
AnisB

Witam serdecznie. Wie ktoś może gdzie na terenie Aalst /gent lub okolic znajdę tanie skutery klasy A ( te do 25km ) gdzieś do 600 euro ?. Może być również komis z używanymi skuterami. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×