Skocz do zawartości
Belgia.net

Kredyt Na Auto

Rekomendowane odpowiedzi

ITB

 

a czy pracuje ktoś w banku ING kto rozmawia po polsku i udziela kredytow?

Urszula Banaszewska 0487660665, o ile dobrze pamietam to pracuje w oddziale ING na Sint Gilles

 

dziękuję :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ratoschlaff

Jeśli chcesz wziąść kredyt w banku w Belgi musisz mieć przynajmniej meldunek (annexe19) i paski z wypłaty. Ja brałem kredyt w Fortis Bank. Musiałem tylko otworzyć u nich rachunek i bez problemu dostałem kredyt. Minimum 3 miesiące u nich konto z wpływami za wynagrodzenie. Opłata za konto 2,5E miesięcznie. Kredyt 2,5%.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loreal

Alp ha credit to oszuści i złodzieje Fortis tylko i wyłącznie a ing to porażka

Głupoty piszesz.Mam kredyt na auto zaciągnięty w Fortis/Alpha credit i z 19.500euro  przez 5 lat oddam więcej o 1500  euro..także gdzie tu oszustwo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ojtek100

siema , mam takie pytanie odnoscie kredytu na samochod , a wiec 

czy moge wziasc kredyt np, 12tys i kupic samochod przykladowo za 10 tys i reszte miec na zarejestrowanie , czy banki daja typowo kredyt na samochod i nic wiecej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pku1986

witam. Mam kredyt na samochud ale stracilem prace czy ktos moze wie czy da sie zawiesic ten kredyt ? kredyt jest raczej napewno ubezpieczony. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Tu nikt ci nie pomoze..... idz do banku i mozesz zawsze probowac renegocjowac kredyt, np w specjalnych przypadkach moga ci zawiesic kredyt na jakis czas i tylko pobierac procenty ,idz natychmiast do banku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
joasiakb81
Dnia 1.12.2015 o 19:46, loreal napisał:

Głupoty piszesz.Mam kredyt na auto zaciągnięty w Fortis/Alpha credit i z 19.500euro  przez 5 lat oddam więcej o 1500  euro..także gdzie tu oszustwo?

Dokladnie najwięksi złodzieje i krętacze 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×