Skocz do zawartości
Belgia.net

Zasiłek Dla Bezrobotnych A Szkoła

Rekomendowane odpowiedzi

krakusik1

Witam

Co chwile słysze od Polaków ze po przepracowaniu odpowiedniej ilości dni zwalniają się z pracy i idą do szkoły dziennie ... Czy jest ro prawda? Bo z tego co wiem to trzeba być zwolnionym a nie zwolnic się samemu. Ale może jak chce się isc do szkoły to jest to realne. Pomożcie....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

A no wlasnie nastepne kombinatorstwo.... a inni placa podatki..... na szczescie bezrobotne nie przysluguje takim cwaniakom... do szkoly mozna isc po pracy lub w wekendy.Wowczas mozna dostac tzw wolne edukacyjne (iles dni na egzaminy i nauke)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
krakusik1

Jakos u mnie nie ma weekendowych kursów a pracuje do pozna i nie jestem zadnym cwaniakiem tak sobie możesz mowic ale nie domnie. Chce się nauczyć języka i mnie pieniądze na życie czy to takie dziwne widze dla niektórych tak :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia

Jakos u mnie nie ma weekendowych kursów a pracuje do pozna i nie jestem zadnym cwaniakiem tak sobie możesz mowic ale nie domnie. Chce się nauczyć języka i mnie pieniądze na życie czy to takie dziwne widze dla niektórych tak :)

Trudno mi to nawet wyobrazic ze siedzisz codziennie w szkole i uczysz sie jednego przedmiotu.To absurdalne.Kazda komuna organizuje kursy nauki jezyka dla obcokrajowcow i w dodatku za darmo.Dla chcacego nic trudnego, Bralam udzial w takich kursach dawno temu w USA .Trzy razy w tygodniu wieczorami w normalnej szkole typu Liceum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Franio

W Brukseli jest mase kursow wieczorowych, sa tez w sobote, sa tez intensywne wakacyjne, wiec dla chcącego nic trudnego.Lekko wiadomo nie będzie, ale się da, sam taki kurs robie w sobote...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×