Skocz do zawartości
Belgia.net

Problem Z Właścicielem Domu

Rekomendowane odpowiedzi

ADachtera

Witam, czy ktoś może podpowiedzieć w jaki sposób zmusić właściciela (Uccle) do wykonania napraw w domu przeze mnie wynajmowanym. Remonty te są w gestii odpowiedzialności właściciela. Zalany został pokój (pęknięta rura poniżej budynku), hydraulik przepchnął rury i system jest drożny. Problem w tym, że właściciel nie kwapi się do remontu pokoju. Jeśli ktoś ma lub miał podobny kłopot proszę o poradę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ADachtera

Witam, czy ktoś może podpowiedzieć w jaki sposób zmusić właściciela (Uccle) do wykonania napraw w domu przeze mnie wynajmowanym. Remonty te są w gestii odpowiedzialności właściciela. Zalany został pokój (pęknięta rura poniżej budynku), hydraulik przepchnął rury i system jest drożny. Problem w tym, że właściciel nie kwapi się do remontu pokoju. Jeśli ktoś ma lub miał podobny kłopot proszę o poradę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slonko2208

http://www.huurder.be/ zobacz na tej stronie wiem ze np w Sint Niklaas jest Huurbond i oni pomagaja ,skladka roczna to chyba( nie jestem pewna) 20e zanosisz im umowe ,oni ja sprawdzaja i pisza w twoim imieniu pisma itp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Slonko pisma moga pisac,ale nie maja zadnych praw wykonawczych, i jezeli wlasciciel jest oszustem to i bedzie bimbal na taka korespondencje,bo wie,ze nic poza listami nie mozna mu zrobic i tylko sad grodzki mamoc wykonawcza.No i czesto ostatnio bywam w Sint Niklaas,uwierz mi tamtejsza mentalnosc praktycznie w kazdym temacie rozni sie od tej w BXL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Pewnie,ze tak,to bardzo wazne,tu zgadzam sie.I uwazam,ze w takich wypadkach jak ktos jest choc troche kumaty i zna jezyk to powinien osobiscie isc do sadu grodzkiego,szkoda kasy na adwokatow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
magic

Witam!  szukam jakiejś instytucja w Brukseli gdzie można zgłosić problemy z mieszkaniem i właścicielem. Gdzie najlepiej się udać? za każdą odpowiedź z góry dziekuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×