Skocz do zawartości
Belgia.net

Dermatolog

Rekomendowane odpowiedzi

asiolek

Prosze polecic mi dobrego dermatologa dla osoby doroslej.Mozektos mial problemy z plamami poslonecznymi na twarzy i zn dobregospecjaliste.Z gory bede wdzeiczna za pomoc.

Prosze,nie odsylajcie do archiwum poniewaz mi nie dziala. :huh:

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Niestety nie znam dermatologa,ale mogę Ci polecić dobry krem,lub dać Ci numer telefonu do pani ze szpitala,z ktorą współpracujemy/pani jest dyplomowaną pielęgniarką i kosmetyczką/niestety po francusku lub niderlandzku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
justa

Mam tez ten problem,najlepiej usunac laserowo ale tylko w okresie jesienno-zimowym. Zaczelam uzywac polecany olejek bio-oil i czekam na efekty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka

latem kremy z filtrem na twarz a w drogeriach szukac kremow na plamy ,jest tego pelno ,te plamy pojawiaja sie od slonca ,mam ten sam problem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
justa

latem kremy z filtrem na twarz a w drogeriach szukac kremow na plamy ,jest tego pelno ,te plamy pojawiaja sie od slonca ,mam ten sam problem

Zgadza sie z tym filtrem, ja uzywam filtr 50 przez caly rok nie tylko latem, mam alergie na slonce i pomimo ze uzywam filtrow to jeszcze musze unikac slonca a nie jest to proste szczegolnie w okresie letnim.Mam ciemne plamy na policzkach i czole i jest to dla mnie zmora. Tylko laser moze usunac calkowicie plamy a kremy jedynie zmniejszyc zabarwienie tych plam. Na razie nie decyduje sie na laser sprobuje tym olejkiem ,jego minusem jest to ze jako olejek bardzo sie swieci a makijaz nie wyglada juz tak dobrze.Zrezygnowalam ze smarowania sie nim rano i byc moze na efekty bede musiala dluzej poczekac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
asiolek

 

 

szukam dermatologa w Bxl-przepraszam za niedoprecyzowanie.Co do plam,walcze z nimi juz od roku,kremy sa o tylek otluc-nie dzialaja.Wydalam juz majatek.Bloker stosuje 50 plus a mimo to plama w tym  roku na czole juz jest ciemna na maxa na policzkach juz sie zarysowuja i standardowo nad gorna wagga.Porazka.Dlatego chce poradzic sie fachowca-dermatologa.Czasem ludzie opisuja,ze tylko dana masc na recepte przyniosla efekty.
Jesli ktos zna dobrego dermatologa,prosze o namiary.

 

 

Tzn, ja to napisalam-asiolek nie Stokrotka-nie wiem jak to sie tak pozamienialo:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

 

 

szukam dermatologa w Bxl-przepraszam za niedoprecyzowanie.Co do plam,walcze z nimi juz od roku,kremy sa o tylek otluc-nie dzialaja.Wydalam juz majatek.Bloker stosuje 50 plus a mimo to plama w tym  roku na czole juz jest ciemna na maxa na policzkach juz sie zarysowuja i standardowo nad gorna wagga.Porazka.Dlatego chce poradzic sie fachowca-dermatologa.Czasem ludzie opisuja,ze tylko dana masc na recepte przyniosla efekty.
Jesli ktos zna dobrego dermatologa,prosze o namiary.

 

 

moge polecic swietna dermatolog DR Eggers,pracuje w centrum medycznym ,Bd.Leopold III ,5,1030 schaerbeek,nr tel do accueil 02/705.81.14,sa dlugie kolejki do niej ale potrafi pomoc w tej kwesti i zrobi szczegolowe badania ,rozmawia i po francusku i po nederlandzku,w zrozumieniu kwesti medycznych wspomagala sie w rozmowie ze mna tlumaczem google

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
asiolek

 

 

 

 

szukam dermatologa w Bxl-przepraszam za niedoprecyzowanie.Co do plam,walcze z nimi juz od roku,kremy sa o tylek otluc-nie dzialaja.Wydalam juz majatek.Bloker stosuje 50 plus a mimo to plama w tym  roku na czole juz jest ciemna na maxa na policzkach juz sie zarysowuja i standardowo nad gorna wagga.Porazka.Dlatego chce poradzic sie fachowca-dermatologa.Czasem ludzie opisuja,ze tylko dana masc na recepte przyniosla efekty.
Jesli ktos zna dobrego dermatologa,prosze o namiary.

 

 

Tzn, ja to napisalam-asiolek nie Stokrotka-nie wiem jak to sie tak pozamienialo:)

 

nie napisalas gdzie szukasz  , Bruksela , Antwerpia , Ghent ????

 

dodalam w kolejnym poscie,ze w Bxl szukam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Prosze polecic mi dobrego dermatologa dla osoby doroslej.Mozektos mial problemy z plamami poslonecznymi na twarzy i zn dobregospecjaliste.Z gory bede wdzeiczna za pomoc.

Prosze,nie odsylajcie do archiwum poniewaz mi nie dziala. :huh:

moge polecic swietna dermatolog DR Eggers,pracuje w centrum medycznym ,Bd.Leopold III ,5,1030 schaerbeek,nr tel do accueil 02/705.81.14,sa dlugie kolejki do niej ale potrafi pomoc w tej kwesti i zrobi szczegolowe badania ,rozmawia i po francusku i po nederlandzku,w zrozumieniu kwesti medycznych wspomagala sie w rozmowie ze mna tlumaczem google

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
asiolek

 

 

 

 

 

 

szukam dermatologa w Bxl-przepraszam za niedoprecyzowanie.Co do plam,walcze z nimi juz od roku,kremy sa o tylek otluc-nie dzialaja.Wydalam juz majatek.Bloker stosuje 50 plus a mimo to plama w tym  roku na czole juz jest ciemna na maxa na policzkach juz sie zarysowuja i standardowo nad gorna wagga.Porazka.Dlatego chce poradzic sie fachowca-dermatologa.Czasem ludzie opisuja,ze tylko dana masc na recepte przyniosla efekty.
Jesli ktos zna dobrego dermatologa,prosze o namiary.

 

 

Tzn, ja to napisalam-asiolek nie Stokrotka-nie wiem jak to sie tak pozamienialo:)

 

nie napisalas gdzie szukasz  , Bruksela , Antwerpia , Ghent ????

 

dodalam w kolejnym poscie,ze w Bxl szukam

 

ups , sorki nie zauwazylam . moge ci polecic  bardzo dobra dermatolog Carine Castelain ,  Boulevard Prince de Liege 174   , nr tel 02 474 03 06

 

dziekuje serdecznie za namiary,mysle,ze skorzystam bo blisko mieszkam:)Mam nadzieje,ze pomoze bo to sie meczace robi i przykre.Zwlaszcza spojrzenia ludzi.Pozdrawiam:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akbla

Szukam dobrego dermatologa w Antwerpii - oczywiście też przystępny cenowo:)

Bo ja się za bardzo nie orientuje ile kosztują tutaj wizyty to jakby ktoś mógł napisać byłabym wdzięczna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olxx

Witam,

Szukam polskiego dermatologa, czy ktos moze mi jakiegos polecic? Czy lekarz ogolny moze wypisac recepte na tabletki dla alergikow? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

najlepiej zadzwonić do jakiegoś polskiego ogólnego i zapytać czy może wypisać takie i takie tabletki, skoro ogólny w Belgii może nawet ciążę prowadzić...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mateusz89

Witam
Poszukuje dermatologa w okolicach Tienen, Leuven.
Google proponuje mi
dr. Liesbet Merckx w Tienen
Jezeli ktos zna to prosze o opinie,ewentualnie nowe kontakty.
Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×