Skocz do zawartości
Belgia.net

Poród W Szpitalu Saint-Pierre

Rekomendowane odpowiedzi

anabelaW1

Witam! Czy ktoś n'a forum wie czy można rozłożyć n'a raty opłatę za poród ze szpitala saint pierre,jeśli tak jak to zrobić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Witam! Czy ktoś n'a forum wie czy można rozłożyć n'a raty opłatę za poród ze szpitala saint pierre,jeśli tak jak to zrobić

na fakturze masz dane szpitala,wyslij swoja prosbe,przedstawiajac swoja sytuacje finansowa i wydatki,najlepiej to zrob za pomoca poczty elektronicznej,dolacz dochody swojej rodziny ,ilosc osob i wydatki czynsz ,oplaty za prad i gaz itp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nevikum

Ja mialam fakture na 4 tys, e ,,,, i  zostalo to rozlozone na 3 raty ,,, wiec sie da ale musisz opisac dana sytuacje,,,u mnie chodzilo o szpital na Ixelles,,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
anabelaW1

Dziękuję bardzo za odpowiedzi,może znacie kogoś kto potrafi napisać takie podanie ? Jakieś namiary n'a tlumaczke ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maloduzo

Ja mialam fakture na 4 tys, e ,,,, i  zostalo to rozlozone na 3 raty ,,, wiec sie da ale musisz opisac dana sytuacje,,,u mnie chodzilo o szpital na Ixelles,,

Bardzo wysoki rachunek.. Czy moge zapytac dlaczego? I czy mialas dodatkowo wykupione hospitalia? Ja rodze w grudniu, ale niestety hispitalia nie zaczna mi dzialac i obawiam sie wysokich kosztow porodu i pobytu w szpitalu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
anabelaW1

Witam! Chciałabym podziękować bardzo za zaoferowanie mi pomocy z napisaniem tego podania całkowicie za darmo,dziękuję bardzo dla evake oraz aneta 75,pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania1111

Witam,

 czy takie są koszty porodu w każdym szpitalu???

  

Ja mam termin na 29.11.2014 i będę rodzic w szp ERASME. Nie obejmie mnie to dodatkowe ubezpieczenie szpitalne, ale dopytywałam że za pok 2 os cm zwraca jednak większą częśc. Ale teraz to się przeraziłam!!! 4 tyś euro???!!!

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania1111

PS

 

czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu i może mi powiedziec jak to jest w praktyce z tymi opłatami za pok 2 os?? I wogóle jakie miała doświadczenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MinaM

Znajoma rodziła w Erazm i za pokój 2 os. Zapłaciła ok 100 e, reszta zwraca mituele. Nie martw sie, z podstawowym ubezpieczeniem dużo sie nie płaci. Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania.

PS

czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu i może mi powiedziec jak to jest w praktyce z tymi opłatami za pok 2 os?? I wogóle jakie miała doświadczenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nevikum

 

Ja mialam fakture na 4 tys, e ,,,, i  zostalo to rozlozone na 3 raty ,,, wiec sie da ale musisz opisac dana sytuacje,,,u mnie chodzilo o szpital na Ixelles,,

Bardzo wysoki rachunek.. Czy moge zapytac dlaczego? I czy mialas dodatkowo wykupione hospitalia? Ja rodze w grudniu, ale niestety hispitalia nie zaczna mi dzialac i obawiam sie wysokich kosztow porodu i pobytu w szpitalu...

 

nie mialam dodatkowego ubezpieczenia ,,, za pozno bylo ,,,, ale byly komplikacje i porod trwal 34 godz,,, u ciebie w cale tak nie musi byc,,,,,,przy pokoju 2 osobowym nie powinno byc kosmicznych sum,,,,duzo zalezy jak wszystko bedzie przebiegac,,,,kazdy przechodzi to pobobnie ale inaczej   ,,, nie denerwoj sie ,,,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasiayeti

Hej, ja trzy lata temu za pokój 2-osobowy zapłaciłam 126 euro. Miałam tylko podstawowe ubezpieczenie i w szpitalu po porodzie zostałam tylko dobę (czułam sie bardzo dobrze). Kwota według mnie bardzo niska, a w szczególności, że brałam epidural i mój mąż korzystał z możliwości jedzenia ze mną w szpitalu ;) Ale wiadomo - co szpital i każdy inny poród to inna sytuacja. Mój szpital to Sint-Augustinus w Wilrijk.

Przy okazji napiszę, że obecnie jestem w 40 tygodniu i czekam na skurcze ;) Szpital ten sam wybrałam, zarezerwowałam tym razem jedynke. Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bella27

witam. rodzilam w szpitalu saint-pierre. za porod musialam doplacic jedynie 25,75euro reszte ubezpieczalnia pokryla...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pologne2016

witam. rodzilam w szpitalu saint-pierre. za porod musialam doplacic jedynie 25,75euro reszte ubezpieczalnia pokryla...

 

Miałaś ubezpieczenie podstawowe czy hospitalia plus?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bella27

 

witam. rodzilam w szpitalu saint-pierre. za porod musialam doplacic jedynie 25,75euro reszte ubezpieczalnia pokryla...

 

Miałaś ubezpieczenie podstawowe czy hospitalia plus?

 

mialam tylko ubezpieczenie podstawowe...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amarant

Ja zaplacilam 200e za pokoj 2-osobowy.

Mialam wykupiona hospitalizajce wiec wszystko co do centa mi zwrocili.

W szpitalu bylam 5 dni, porod wywolywany z epiduralem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kaaqq

Witam, jak wygląd poród w tym szpitalu i ile mniej więcej się płaci bo nic o tym nie wiem, a niedługo rodzę . proszę o pomoc . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gigosia

Witam, jak wygląd poród w tym szpitalu i ile mniej więcej się płaci bo nic o tym nie wiem, a niedługo rodzę . proszę o pomoc . 

ja rodzilam w St-Pierre -mialam pokoj 1-os raz bo mialam hospitalia+ a dwa ze blizniaki :) ja bylam 10 dni i koszt 3500 +- z czego z wlasnej kieszeni chyba 200e wyszlo

ja chwale i opieke i caly pobyt w tym szpitalu :) maz zamieszkal z nami przez ten czas

jak chcesz cos wiecej jeszcze pytaj

zycze powodzenia 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
she

Ja takze rodzilam w Saint-Pierre juz 6 lat temu . Jestem bardzo zadowolona z personelu , lekarzy . Mam Hospitalia + wiec oplaty za pobyt wyniosly mnie tylko 150 € ktore trzeba bylo wplacic przed wyjsciem ze szpitala ( za pokoj) .Polecam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kaaqq

czy przy porodzie jest ten sam lekarz co prowadził ciąże? czy nie koniecznie , bo mi powiedział że i tak będzie poród odbierał bo takie same opłaty wyjdą jak by inny lekarz odbierał . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×