Skocz do zawartości
Belgia.net

Mamy Poznajmy Się

Rekomendowane odpowiedzi

AniaKoseda
Dnia 19.05.2016 o 10:26, Patka1996 napisał:

Hej ! Mieszkam w mol i ciężko tu ze znajomymi . Mam 10 miesięczna córeczkę ma może ktoś ochotę na wspone pogadoch :) 

hej ja mieszkam niedaleko mol i mam dwójkę synkow 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ewa12345

Witam mamuski ;) mieszka moze jakas mama w okolicach  ninove zottegem,  geraardsbergen?  Mam 21 lat,  maleństwo noszę jeszczę w brzuszku,  ale juz w styczniu bedzie z nami.  ;) chetnie poznam jakos mloda mamuske ktora nudzi sie tak jak ja w domu i miałaby ochotę  wyjść na spacer, lub spotkać sie w weekend. Zapraszam na priv. Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ewa12345

Witam.  Mieszkam w geraardsbergen i niedługo  zostanę mama!  Mieszkaja  tu lub w okolicy jakies kobiety aby czasem wyjsc na kawe  ?;) niekoniecznie mamuśki!  

Edytowane przez Ewa12345

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aneczka19100

Hej mamuśki!!! Zaglądacie tu jeszcze? Mieszkam w Mouscron i mam 13-to miesięczną córkę która kocha inne dzieci. Może umówimy się na jakiś spacer?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ewa12345

Witam ;) czy są tu jakieś mamuski  z Geraardsbergen lub okolic (ninove, zottegem) które by chciały   spotkac się i wyjść na spacer lub kawę ze swoimi pociechami?:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bogusia

witam wszystkich, ja mieszkam w Huldenerg, mam prawie14 letnią córke i 2 letnią  a nastepna córuś szykuje się na świat na 25 września jeśli ktoś jest z okolic to chętnie poznam mamuśki, bo nie mam tutaj znajomych i za bardzo nie wychodzę nigdzie,,szczególnie teraz,, jedynie do pracy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Monkor7

Chętnie poznam mamy z okolic Charleroi..mam 4 letniego synka i 6-cio miesieczna córeczkę:-)

 

 

Edytowane przez Monkor7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adien

Witam, mieszkam w Kontich blisko Antwerpii. Jestem Mamą dwóch dziewczynek 12 i 7 lat, a w październiku będzie synek. Chętnie poznam Mamy w Antwerpii. Często jeżdzimy do parku przy Queliinstraat na plac zabaw. Zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez Adien

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karolinaaas

Witam! :) czy są tu może mamusie z Deinze? Mam roczną córeczkę i bardzo chciałabym żeby miała kontakt z dziećmi, ja również z chęcią poznam jakieś inne mamy, bo niestety nie mamy tu zbyt wielu znajomych... Jeśli są mamy chętne na wspólny spacer czy kawę z maluszkami dajcie znac! :) Pozdrawiam :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

Witam mam 24 lata i 3 miesięcznego synka mieszkam w kalken koło weteren szukam mam na spacery kawę rozmowę,  jest jakaś chętna? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Angela4518

Witajcie jestem mamą 5letniej córeczki przeprowadzam się do Pelt miło by było poznac inne mamy pozdrawiam serdecznie czy któraś mieszka w Pelt a może w okolicach? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111
Dnia 26.09.2016 o 16:51, Katarzyna17 napisał:

witam mamy może jest tu jakaś mama z okolic roeselare-beverem? 

Hej hej. Tu mama z Roeselare 🙂

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×