Skocz do zawartości
Belgia.net

Rekomendowane odpowiedzi

Alii6se

Witam jak w temacie czy takowy moj zawod ma szanse na prace w Belgii? 

Jestem plastykiem ilustratorem rysownikiem no i Troche rzezbie a no wlasnie i mam doswiadczenie jako sztukator 

osobiscie rozmawiam po angielsku jak i bardzo dobze rozumiem francuski ale z wymowa tu gorzej 

Jak myslicie znajdzie sie tu cos dla mnie ? 

Z gory dziekuje za uwage 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Witam jak w temacie czy takowy moj zawod ma szanse na prace w Belgii? 

Jestem plastykiem ilustratorem rysownikiem no i Troche rzezbie a no wlasnie i mam doswiadczenie jako sztukator 

osobiscie rozmawiam po angielsku jak i bardzo dobze rozumiem francuski ale z wymowa tu gorzej 

Jak myslicie znajdzie sie tu cos dla mnie ? 

Z gory dziekuje za uwage 

Jasne, ze masz :D  :D  :D  Otworz sobie w Polsce dzialalnosc to tu roboty dla tynkarzy ( sztukatorstwo ) i malarzy ( plastyka i ilustracje ) jest od groma. A jak jeszcze Twoje uslugii beda za pol darmo, to sie nie ogonisz od roboty.  A tak na powaznie; prawdopodobnie 80% tutejszych potencjalnych pracodawcow nie wie co to jest sztukator - gips to kojarzy im sie przewaznie z tynkiem. Zerknij w dzial zatrudnie, a sam sie przekonasz jakie profesje sa tu poszukiwane. Zycze powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Obawiam sie,ze moze byc trudno, gdyz to wlasnie po szkolach artystycznych jest tu najwiecej bezrobotnych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Obawiam sie,ze moze byc trudno, gdyz to wlasnie po szkolach artystycznych jest tu najwiecej bezrobotnych

rozgladaj sie za ofertami przy konserwacji zabytkow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×