Skocz do zawartości
Belgia.net

Wymeldowanie Przez Wlaściciela

Rekomendowane odpowiedzi

megan

Moze ktoś sie orientuje...????Mieszkalam z ojcem mojego dziecka pod jednym adresem,wyjechał do Polski bez załatwienia wszystkich formalności tzn.wymeldowania,opłacenia rachunkow za szpital.Nie zamierza tego załatwic.Czy własciciel mieszkania moze go wymeldować????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Moze ktoś sie orientuje...????Mieszkalam z ojcem mojego dziecka pod jednym adresem,wyjechał do Polski bez załatwienia wszystkich formalności tzn.wymeldowania,opłacenia rachunkow za szpital.Nie zamierza tego załatwic.Czy własciciel mieszkania moze go wymeldować????

tak jest taka mozliwosci ty sama zglaszasz tez do urzedu gminy ze ta osoba nie mieszka pod tym adresem od danego dnia ,pan dzielnicowy przyjdzie sprawdzic i zrobi wywiad,od kiedy dlaczego itd.i po pewnym czasie wymelduja/cos okolo 2 miesiecy /wiem z autopsji ,tak jest na gminie schaerbeek/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
megan

a jesli masz adres jego w polsce to poinformuj szpital o tym i niech wysla rachunki do Polski

 

Dziekuję bardzo za odpowiedż!!!!!!!!!

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hell

Ja z taka sama sprawa byłam bezpośrednio u dzielnicowego, sprawa ciągnęła się dłużej niż dwa miesiące, bo prawie rok (ale to było 3 lata temu i gmina centrum). Najważniejsze było jednak to, ze cala procedura liczyła się od dnia zgloszenia i nikt juz mnie nie nachodził ( jego komornicy itp.). Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Najlatwiej to albo do dzielnicowego albo natychmiast zglosic na komisariat-koniecznie rzadac PV na pismie,ze zniknal i ze myslisz ze jak znasz adres jest pod takim a takim adresem. Dlaczego PV, bo nie wiesz na przyszlosc co jeszcze ciebie moze czekac i rozliczenie podatkow,etc miejskich czy za prace jezeli pracowal, wowczas bedziesz miala podkladke na pismie-PV

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×