Skocz do zawartości
Belgia.net

Kontrole,urzędy

Rekomendowane odpowiedzi

masakra

Witam

Mam pytanie

Szukam nazw urzędów kontrolujących firmy.Chciałbym aby odpowiednie urzędy skontrolowali interesującą mnie firmę czy naprawdę jest taka uczciwa i rzetelna za jaką się uważa.Nie oczekuję pytań dlaczego tylko proszę o nazwy urzędów.

Dziękuję

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie uwazasz ze zamiast twojego glupiego komentarza, jakies proste "dziekuje" by sie przydalo... 

jak by nie bylo podstawilam ci pod nos, to czego nie chcialo ci sie szukac, nie prawdaz???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
masakra

Napisałem wyraźnie"nie mogłem odszukać'

Jak dwoje małych dzieci biega obok łatwo jest coś nie zauważyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Napisałem wyraźnie"nie mogłem odszukać'

Jak dwoje małych dzieci biega obok łatwo jest coś nie zauważyć.

"Dziekuje" tez trudno napisac?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Czy ty myslisz,ze tak sobie zadzwonisz i zaraz skontroluja firme????A slyszales o konkurencji. Poprawna sciezka to kontakt pisemny gdzie musisz podac swoj Pesel i dokladne dane razem z kopia ID i opis calej sytuacji.Nastepnie inspektor nawiazuje z toba kontakt, zadaje pytania i wowczas podejmuje decyzje czy jest cd czy nie.No chyba ze bedziesz mial kogos znajomego w inspekcji,albo juz z nimi miales kontakt lub jestes z polecenia tzw politycznego to faktycznie wystarczy jeden telefon. Ja podawalam adresy,sa w archiwum.Wszystko zalezy gdzie szukasz, gdyz to sa instytucje,ktore dzialaja regionalnie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
masakra

Ola77 zejdz kobieto na ziemię ..widzisz potrzebne było tylko okazanie dowodu belgijskiego i krótka rozmowa i od razu zajęto się sprawą ach zapomniałbym i nie było żadnego podtekstu politycznego :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×