Skocz do zawartości
Belgia.net

Wyścigi Motocyklowe

Rekomendowane odpowiedzi

staszico

Witam mam pytanie odnosnie wyscigow motocyklowych otoz chcialem zapytac czy na ktoryms z torów w Belgii mozna poprostu pojezdzic lub lub wziasc udzial w wyscigu o ile takowe sa organizowane ? jesli ktos wie lub moze sie dowiedziec cos na ten temat prosil bym o odp z gory dzieki 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kubolit

Witam wyscigi sa i track day tez sa organizowane nie ma problemu zeby polatac jesli masz  moto

 


Witam mam pytanie odnosnie wyscigow motocyklowych otoz chcialem zapytac czy na ktoryms z torów w Belgii mozna poprostu pojezdzic lub lub wziasc udzial w wyscigu o ile takowe sa organizowane ? jesli ktos wie lub moze sie dowiedziec cos na ten temat prosil bym o odp z gory dzieki 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
staszico

Witam wyscigi sa i track day tez sa organizowane nie ma problemu zeby polatac jesli masz  moto

 

Witam mam pytanie odnosnie wyscigow motocyklowych otoz chcialem zapytac czy na ktoryms z torów w Belgii mozna poprostu pojezdzic lub lub wziasc udzial w wyscigu o ile takowe sa organizowane ? jesli ktos wie lub moze sie dowiedziec cos na ten temat prosil bym o odp z gory dzieki No

 

 

 

 

No to elegacko a jak tam sprawa z platnosciami i czy wyznaczone sa jakies dni w które mozna pojezdzic ? i na którym to jest torze ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bartek80

Witam, jeśli chodzi o okoliczne trackdays wszystko jest na www.trackdays.be  

Może znajdzie się jakaś ekipa/ lub chętni z północy ;) najlepiej na jakieś moto wypady? 
Gdyby coś weekendy mam wolne i zawsze się piszę. Czy to jazda rekreacyjna, czy pełna dzida.
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
staszico

w granicach zdrowego rosądku

to kiedy naginamy panowie jutro bedziemy jezdzic kole wieczora we 2 w niedziele tez wiec mozemy powiekszyc ekipe :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×