Skocz do zawartości
Belgia.net

Dojazd Do Pracy, Ile Za Km ?

Rekomendowane odpowiedzi

v135pr

Od lipca 2014r. w Belgii obowiazuja nowe taryfy, tzw. kilometrowki. Za kazdy przejechany w celach zawodowych kilometr bedziemy mogli sobie policzyc 0,3468€ zamiast 0,3461€. Zmiana ta dotyczy sektorow publicznego i prywatnego. Coroczna indeksacja kosztow ma zastosowanie tylko wtedy, gdy calkowita liczba kilometrow przejechanych w celach zawodowych nie przekracza 24000km.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
trebor147

czyli mój pracodawca leci w kulki dojezdzam do pracy 70 km dziennie i za 17 dni  dostalem 100 euro czyli cos tu nie tak ?.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
micho

Mam pytanie dotyczace stawek za dojazd do pracy w branzy budowlanej. Chodzi mi o wasze doswiadczenia w tym wzgledzie, czy rozliczenie dotyczy przejechanych kilometrow czy czasu jaki poswieca sie na dojazd i oczywiscie jakie sa stawki, czy istnieja jakies przepisy regulujace ta kwestie. Dodam ze interesuje mnie dojaz samochodem firmowym. Wielkie dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
magda86

Rozpoczynam swoją pracę na sprzątaniu i ciekawi mnie ile wam płacą kilometrówki za dojazd do klienta? Ile zwracają za bilety miesieczne. a niestety będę dojeżdżać około 30 km i nie wiem co mi się bardziej będzie opłacać.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Elena22

U mnie płaca 0.15 za kilometr. Tak uważam ze to stanowczo zamało! Ile u ciebie jak można wiedzieć ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×