Skocz do zawartości
Belgia.net

Polski lekarz Ginekolog

Rekomendowane odpowiedzi

aurelia69

 

 

Chodze do doktor Barbary Brachmanskiej, przyjmuje na Madou. Jestem w 8 tygodniu ciazy, na pierwsza wizytę czekałam 3 tygodnie. Za wizytę płaci sie 25 euro.

O matko a gdzie na Madou?Bo mieszkam tu tyle lat i nawet nie wiem ze jest na Madou polka lekarka.Podaj adres proszę..
place quetelet 4 1210 bruxelles . La famille heureuse, ginekolog jest Polką ale na wizytę umawia sie po francusku. Możesz przejść się osobiście i umówić lub dzwonić 022174450. Mi ona osobiście przypadła do gustu, miła kobieta, zna sie na rzeczy mozna pytać o wszystko :)

 

 

Dziękuję za odpowiedz:)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
oliwia1301

NIKT NIC NIE WIE NA TEMAT PANI ZARZYCKIEJ? 

 

hej mam pytanie do dziewczyn ktore sa pacjentkami dr Zarzyckiej,czy moglybyscie mi powiedziec ile was wynosi mniej wecej wizyta u pani doktor???ja zaplacilam za wizyte 40e i z tego ubezpieczenie zwrocilo mi tylko 12e.pozniej bylam 2 raz zaplaciam 60e i tez mi zwrocili 12e.czy moze ktos wie o co tu chodzi???czy nie jest czasem tak ze ubezpieczalnia zwraca ok 70proc kosztu za wizyte???prosz eo odp,pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
evian

Ubezpieczalnia zwraca zawsze tyle samo, bez wzgledu na cene wizyty. Mozna miec troche wiekszy zwrot jesli ma sie status omnio (trzeba miec bardzo niskie dochody). Zwrot za ginekologa to 12 eur, bez znaczenia czy zaplacisz 20, 50 czy 100 eur. Jesli chcesz placic mniej to poszukaj lekarza ktory jest conventionne - wtedy ceny za jego wizyt sa nizsze wiec placisz mniej ale zwrotu tez dostaniesz 12 eur. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nutelka

Moją ciążę prowadziła dr Zarzycka, bardzo miła. Nie miałam większych problemów z ciążą, więc nie wiem jak by się sprawdziła w ekstremalnych sytuacjach. Raz gdy działo się coś złego to przyjęła mnie od razu gdy tylko mogła i za free. Wizyta 50 euro a z parteny miałam 16,5 euro zwrotu. Polecam:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
oliwia1301

Ja tez jestem bardzo zadowolona,nie moge nic złego powiedzieć na temat pani doktor,tylko nie wiedziałam o co chodzi z tym zwrotem....ale skoro tak jest to ok,nie bede zmieniać doktora tylko po to żeby zaoszczędzić 5e więcej.to moja pierwsza ciaza i bardzo zależy mi na dobrej opiece i mam nadzieje ze bede zadowolona do samego końca z opieki dr.zarzyckiej..pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zuza1406

Witam.Mam pytanie które już wcześniej ktoś zadał lecz nie było żadnej informacji.Czy przyjmuje jakiś ginekolog znający chociaż trochę polski język w okolicach Brugii a nie tylko Brukseli?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
New01

Ja znam dr Brachmanska ale jako lekarza ogolnego i przyjmuje ona na Laeken , w szoku jestem ze teraz jest i ginekologiem  :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maita

Potrzebuje pilnie kontaktu do ginekologa polskojęzycznego-zeby się można było dogadać- który zajmuje się leczeniem nowotworow.Moze ktoś pomoc?Chodzi mi o lekarza w Antwerpii...dzięki wielkie z góry za odp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
klikklak

Witam, 

 

Moze ktos mogl by polecic dobrego ginekologa w okolicach Elewijt,Zemst,Eppegem? Nie koniecznie polak.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Annia

 

Doktor Gajewska przyjmuje w szpitalu Erasme na anderlechcie,zeby umowic sie na wizyte trzeba dzwonic na ginekologie.na wizyte mozna czekac nawet 3 miesiace z racji tego ze przyjmuje 2 dni w tyg.reszte czasu spedza na porodowce.tak bylo 1,5 roku temu.

ps:bardzo fajna i konkretna pani,prowadzila moja ciaze.

Niestety już Pani Gajewska nie pracuje w Erasme,zastępuje ją Dorota Marszałek.Dzwoniłam tydzień temu żeby umówić się na wizyte którą dostałam na grudzień.

 

Witam czy ma ktos numer do pani dr. Doroty Marszalek?? Z gory dziekuje:) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zuzia29

Witam :) pytanie do pan ktore chodza do dr.Zarzyckiej. Czy ktos wie co sie z nia teraz dzieje ? Caly tydzien telefon jest wogole wylaczony. Brama do gabinetu zamknieta . Jak ktos cos wie, bardzo prosze o info :) dzieki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MonikaKozowska

Gdzie przyjmuje teraz doktor Gajewska podobno nie pracuje juz w Erasme ktoś moze wie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bxlll

Prosze dziewczyny pomóżcie! Potrzebuje kontaktu z dobra Pania ginekolog która odbierze tel i w szybkim czasie zapisze na wizyte! Normalnie potrzebuję na juz!! Nie chodzi o ciążę.

Doktor Koltuniak nie odbiera i ta dr Gajewska tak samo, francuskiego nie znam wiec chce wizyte u Polki. A moze któraś z was ma kontakt do ginekolog z Erasme??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×