Skocz do zawartości
Belgia.net

Polski lekarz Ginekolog

Rekomendowane odpowiedzi

Katarzyna_

a jaki jest czas oczekiwania na wizyte?

NIedługi. Ja dzwoniłam jakoś 27 sierpnia, a na 6 września miałam umówioną wizytę.

 

Za wizytę z usg zapłaciłam 40 euro. Ale bez zwrotu z ubezpieczalni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
minio1991

witam . Pilnie poszukuje Ginekologa polskojęzycznego w Gent . Orientuje się ktoś może gdzie Go znajdę albo posiada może ktoś namiary . 

z góry dziękuję . Pozdrawiam. :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aurelia69

Doktor Gajewska przyjmuje w szpitalu Erasme na anderlechcie,zeby umowic sie na wizyte trzeba dzwonic na ginekologie.na wizyte mozna czekac nawet 3 miesiace z racji tego ze przyjmuje 2 dni w tyg.reszte czasu spedza na porodowce.tak bylo 1,5 roku temu.

ps:bardzo fajna i konkretna pani,prowadzila moja ciaze.

Niestety już Pani Gajewska nie pracuje w Erasme,zastępuje ją Dorota Marszałek.Dzwoniłam tydzień temu żeby umówić się na wizyte którą dostałam na grudzień.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agan1984

Witam serdecznie może ktoś ma namiary na polskich dobrych ginekologów gdyż  dr Jankowski ma full i nie przyjmuje nowych osób a archiwum nie działa i nie wiadomo kiedy znowu zacznie. Ewentualnie jeszcze może być belgijski ginekolog mówiący po angielsku  z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agan1984

Polecam Dr Leszka Janowskiego wspanialy lekarz,na wizyte czeka sie ok 2miesiecy ale panie w stanie blogoslawionym od reki,wspaniala opieka w okresie ciazy,on odbiera porod ze swoja ekipa,opiekuje sie w czasie calego pobytu w szpitalu zawsze byl do dyspozycji,cierpliwy odpowie na kazde pytanie i rozwieje wszelkie watpliwosci, bardzo milo wspominam narodziny synka :) nie zamienilabym go na innego lekarza

Witam niestety Pan dr Jankowski w stanie błogosławionym i po wypadku który mógł sie zakończyć utratą dziecka odmówił mi wizyty gdyż "nie ma miejsc" tak to określił pozdrawiam przyszłe mamy :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kkk

ile powinna zwrocic ubezpieczalnia za wizyte u ginekologa ktora kosztowala 50 euro ? bo na rachunku lekarz wypisal kwote ktora byla nie do rozszyfrowania i oddali mi tylko 17 euro. to standardowy zwrot ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Polecam Dr Leszka Janowskiego wspanialy lekarz,na wizyte czeka sie ok 2miesiecy ale panie w stanie blogoslawionym od reki,wspaniala opieka w okresie ciazy,on odbiera porod ze swoja ekipa,opiekuje sie w czasie calego pobytu w szpitalu zawsze byl do dyspozycji,cierpliwy odpowie na kazde pytanie i rozwieje wszelkie watpliwosci, bardzo milo wspominam narodziny synka :) nie zamienilabym go na innego lekarza

Witam niestety Pan dr Jankowski w stanie błogosławionym i po wypadku który mógł sie zakończyć utratą dziecka odmówił mi wizyty gdyż "nie ma miejsc" tak to określił pozdrawiam przyszłe mamy :(

A czemu chcialas sie umowic na wizyte zamiast w takiej sytuacji jechac na pogotowie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kkk

 

ile powinna zwrocic ubezpieczalnia za wizyte u ginekologa ktora kosztowala 50 euro ? bo na rachunku lekarz wypisal kwote ktora byla nie do rozszyfrowania i oddali mi tylko 17 euro. to standardowy zwrot ?

 Wyglada to tak jakbys placila  plus minus 24e i z tej sumy ubezpieczalnia zwraca , a lekarz  reszte do kieszeni . Ja kiedys placac 50 euro dostalam mniej niz 17 . 

 

 

na to wlasnie wyglada specjalnie tak wypisuja rachunki. jestem w ciazy byla to pierwsza wizyta. sporo mnie jeszcze ich czeka wiec bedzie to drogi biznes :| hmm zwrocic mu uwage ? jest dobrym lekarzem podobno wiec nie chce go zmieniac ale to mi sie nie oplaci..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ObaMa

Witam, mam pytanie umówiłam się do dr Anny kołtuniak lecz nie wiem gdzie ona przyjmuje czy ktoś ma jakis adres ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna_

Witam, mam pytanie umówiłam się do dr Anny kołtuniak lecz nie wiem gdzie ona przyjmuje czy ktoś ma jakis adres ?

 Centre Medical du Trone

Clos du Parnasse 2D

1050 Ixelles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Witam, mam pytanie umówiłam się do dr Anny kołtuniak lecz nie wiem gdzie ona przyjmuje czy ktoś ma jakis adres ?

Umowilas sie do p.Anny i nie wiesz gdzie ,z tego co wiem ma gabinet na Trone nie znam dokladnego adresu,jestem jej pacjentka i zawsze mowi gdzie sie spotkamy.Gdyz przyjmuje tez w szpitalu na Laeken ,Brugmann.to dziwne ze nie sprecyzowala gdzie masz wizyte.?powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czarna26

 SZUKAŁAM I ZNALAZŁAM (GINEKOLOGA)  :D  

 

Ja ostatnio próbowałam znaleźć jakiegoś ginekologa mówiącego po polsku ale albo brak terminów na 2-3 miesiące do przodu albo już w ogóle nie przyjmują(nawet prywatnie).

W końcu znalazłam i czekałam tylko 2 tygodnie.

Właśnie dzisiaj wróciłam z wizyty u "NOWEGO" ginekologa i jestem bardzo zadowolona ;)

Dr nie jest Polakiem ale ma żonę Polkę i mówi trochę po polsku( bez problemu można się porozumieć jak ktoś nie zna francuskiego).

Jest miły i sympatyczny dzięki czemu nie stresowałam się mocno :)

Poza tym można umawiać się na wizyty poprzez email (pisałam po polsku i odpowiedź również dostałam po polsku).

Przyjmuje prywatnie i na ubezpieczenie też.

POLECAM

 

Podaje dane kontaktowe:

 

Dr P. CREMER

 

Rue des Aduatiques 17
1040 Bruxelles
tel: 02/734/99/02

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
halobruksela

Witam mam pytanie, jak dlugo czeka sie na wizyte u Dr Janowskiego gdy jestem w ciazy i to bylaby moja ierwsza u niego wizyta? Z tego co wiem jesli a recepcji sie powie ze ciaza to podobno szybciej przyjmuje. To prawda? Wiem tez ze normalnie czeka sie miesiac na zwykla wizyte. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
magda2206

Chodze do doktor Barbary Brachmanskiej, przyjmuje na Madou. Jestem w 8 tygodniu ciazy, na pierwsza wizytę czekałam 3 tygodnie. Za wizytę płaci sie 25 euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aurelia69

Chodze do doktor Barbary Brachmanskiej, przyjmuje na Madou. Jestem w 8 tygodniu ciazy, na pierwsza wizytę czekałam 3 tygodnie. Za wizytę płaci sie 25 euro.

O  matko a gdzie na Madou?Bo mieszkam tu tyle lat i nawet nie wiem ze jest na Madou polka lekarka.Podaj adres proszę..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
halobruksela

Witam, mam pytanie. Kto moze mi coś powiedzieć o dr. Zarzyckiej czy jest dobrym specjalistą czy też nie bo słysze różne opinie? Jestem w ciązy i zależy mi na dobrej opiece. Nie powiem że Pani Zarzycka na poczatku zdobyla moje zaufanie dzwoniac w sobote do sdzpitala pytajac o moje wyniki lecz, ostanio bylam na wizycie 10 minut fakt ze nie placilam i to bylo tylko potwierdzenie ciąży... ALe gdy zapytalam czy musze brac jakies witaminy odpowiedziala mi ze nie musze co mnie zdziwilo bo poczatek ciazy jest najwazniejszy. I tak samo nastraszyla mnie ze zobaczyla ze w wynikach moich z krwi ze niby nie bylam szczepiona na rozyczke i zebym uwazala a co najlepsze że byłam i takie fakty sa dla mnie troche dziwne.. Chcialam sie umowić do doktora Janowskiego lecz ona nie przyjmuje już nikogo nowego. Jakiego ginekologa polskojezycznego polecilybyscie? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
magda2206

Chodze do doktor Barbary Brachmanskiej, przyjmuje na Madou. Jestem w 8 tygodniu ciazy, na pierwsza wizytę czekałam 3 tygodnie. Za wizytę płaci sie 25 euro.

O matko a gdzie na Madou?Bo mieszkam tu tyle lat i nawet nie wiem ze jest na Madou polka lekarka.Podaj adres proszę..
place quetelet 4 1210 bruxelles . La famille heureuse, ginekolog jest Polką ale na wizytę umawia sie po francusku. Możesz przejść się osobiście i umówić lub dzwonić 022174450. Mi ona osobiście przypadła do gustu, miła kobieta, zna sie na rzeczy mozna pytać o wszystko :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Witam, mam pytanie. Kto moze mi coś powiedzieć o dr. Zarzyckiej czy jest dobrym specjalistą czy też nie bo słysze różne opinie? Jestem w ciązy i zależy mi na dobrej opiece. Nie powiem że Pani Zarzycka na poczatku zdobyla moje zaufanie dzwoniac w sobote do sdzpitala pytajac o moje wyniki lecz, ostanio bylam na wizycie 10 minut fakt ze nie placilam i to bylo tylko potwierdzenie ciąży... ALe gdy zapytalam czy musze brac jakies witaminy odpowiedziala mi ze nie musze co mnie zdziwilo bo poczatek ciazy jest najwazniejszy. I tak samo nastraszyla mnie ze zobaczyla ze w wynikach moich z krwi ze niby nie bylam szczepiona na rozyczke i zebym uwazala a co najlepsze że byłam i takie fakty sa dla mnie troche dziwne.. Chcialam sie umowić do doktora Janowskiego lecz ona nie przyjmuje już nikogo nowego. Jakiego ginekologa polskojezycznego polecilybyscie? 

 

fakty są takie, że szczepionka p/różyczce działa ok. 10lat, a nie całe życie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
halobruksela

Witam czy mógłby ktoś coś powiedzieć na temat Pani Zarzyckiej? Bo właśnie jestem w ciązy i chcę wiedziec czy ta Pani dobrze prowadzi ciąże? Czy jest dobrym specjalistą czy tez nie? Pisałam w innym temacie ale nikt nic nie powiedział na ten temat. a Bardzo mi zależy żeby wiedzieć. 
Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×