Skocz do zawartości
Belgia.net

Moj Pies Pogryzł-Prosze O Porade

Rekomendowane odpowiedzi

GRZEGORZ2104

ostatnio moj pies pogryzl psa sąsiadki. z nerwów i praktucznego braku znajomosci francusiego zgodzilem sie zapłacic za leczenie. koszt weternarza wyniusł bagatela 500e, a co najsmieszniejsze nieotrzymałem zadnej faktury tylko jakies pismo napisane odrecznie. co z tym zrobic?czy ktos moze mi doradzic?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tatuaze

ok, tylko sytuacja wygladał tak ze moj pies był krótko na smyczy, tamten podszedł i ,,zaczął,, 

czy to cos zmienia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

raczej nie, moj sasiad mial podobna sytuacje i musial zaplacic za uslugi weterynarza

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tatuaze

czyli tylko dlatego ze muj pies okazał sie silniejszy to moja wina?

a orientujesz sie moze czy sasiad otrzymał jakas normalna fakture i ogólnie jak to wygladało?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tego to juz nie wiem, ale jego pies nie jest agresywny, wiec mysle, ze nie byla to jego wina... Wlascicielka tamtego psa zglosila sprawe na policje, i nie bylo "zmiluj sie" , zaplacil i zaraz wzial ubezpieczenie, w razie gdyby cos kiedys jeszcze sie przydazylo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dorka8282

Jeżeli pana pies był na smyczy i to tamten podszedł to raczej nie powinien pan płacić . Czy tamten pies odniusł jakieś ciężkie rany bo za 500 euro to by z kilka operaci wyszło . Chyba pana oszukali .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MagdaKajzer

Dlatego warto mieć ubezpieczenie....zwłaszcza za granicą, gdzie takie przypadki zgłaszane są w 9/10 zdarzeń....No i zasądzane odszkodowanie czy pokrycie kosztów leczenia też znacznie większe od tych w Polsce. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
reksowoks

Jezeli nie masz ubezsa ubezpieczyc od takich wypadkpieczenia na takie wypadki, musisz zaplacic...

a gdzie mozna ubezpieczyc sie od takich wypadkow?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×