Skocz do zawartości
Belgia.net

Szkoła Językowa Nie W Brukseli

Rekomendowane odpowiedzi

coly92

Witam !

 

Chciałabym spytać czy znacie jakieś szkoły językowe (konkretnie oferujące kursy j.francuskiego od podstaw) nie znajdujące się w Brukseli ? Mieszkam w okolicach Asse, więc Bruksela byłaby dobrym rozwiązaniem, jednak dojazdy samochodem tam są przerażające.. Może znacie jakieś inne placówki ? Słyszałam, że w Asse jest również jakaś szkoła, jednak nic więcej nie wiem na ten temat, może ktoś posiada jakieś informacje ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

Zapytaj się na "komunie" w Asse,ale to już "flamakowo" ,więc wątpię,żeby francuski proponowali ;)  .

Z Asse przecież jeżdżą pociągi. Niecałe 15 min i jesteś na Bocstaelu ,przechodzisz na górę z pociągu na metro ,przejeżdżasz 2 przystanki na Ribocourt i masz kilka kroków  od metra filię szkoły http://www.lethas.be/ .Pierwsze zajęcia zaczynają się bodajże pod koniec stycznia ,także możesz jeszcze się załapać ;) Ja chodzę i jestem zadowolona,polecam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
coly92

Zapytaj się na "komunie" w Asse,ale to już "flamakowo" ,więc wątpię,żeby francuski proponowali ;)  .

Z Asse przecież jeżdżą pociągi. Niecałe 15 min i jesteś na Bocstaelu ,przechodzisz na górę z pociągu na metro ,przejeżdżasz 2 przystanki na Ribocourt i masz kilka kroków  od metra filię szkoły http://www.lethas.be/ .Pierwsze zajęcia zaczynają się bodajże pod koniec stycznia ,także możesz jeszcze się załapać ;) Ja chodzę i jestem zadowolona,polecam :)

 

Super dzięki ! ;) Przemyślę to na pewno :) a skoro chodzisz to powinnaś wiedzieć, czy meldunek jest potrzebny ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
malwinka

Poszukaj w internecie swojej szkoly CVO. Asse podlega chyba pod CVO Meise-Jette. Od lutego bede zaczynala nauke niderlandzkiego w CVO Strombeek Bever. Wiem, ze prowadza tez kursy francuskiego. Kilka lat temu chodzilam do szkoly na francuski i nie mialam meldunku. Nie bylo z tym rzadnego problemu. Chyba ze sie cos zmienilo w co watpie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

Raczej nie słyszałam,żeby wymagali meldunek czy robiliby komuś trudności z zapisaniem się na kurs. Wymagana jest natomiast  opłata  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×