Skocz do zawartości
Belgia.net

Utrudnienia Komunikacji - Strajk

Rekomendowane odpowiedzi

shrek

8 grudnia strajkuje transport publiczny.. a ja mam rano egzamin praktyczny z prawka. mam się cieszyc czy plakac? Wplynie to jakos na jazde?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

Dziś są zamknięte wejścia do metra w Bxl, właśnie dowiedziałam się, jeśli ktoś wybiera się metrem to może śmiało zostać w domku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

zadzwoń do biura bo normalnie to był strajk zapowiedziany i biuro nie płaci ale słyszałam,że można wsiąść taxi i biuro odda koszt przejazdu 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madziula2610

zadzwoń do biura bo normalnie to był strajk zapowiedziany i biuro nie płaci ale słyszałam,że można wsiąść taxi i biuro odda koszt przejazdu 

o to taksówka cięzko bedzie dojechac , a mozna wstawic schumaz czy nic. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

 

zadzwoń do biura bo normalnie to był strajk zapowiedziany i biuro nie płaci ale słyszałam,że można wsiąść taxi i biuro odda koszt przejazdu 

o to taksówka cięzko bedzie dojechac , a mozna wstawic schumaz czy nic. 

 

jesli twoj klient napisze do biura ze go nie ma i ty dzis to zglosisz ,pobierzesz w biurze karte kontrolna na chomage temporaire to mozesz miec chomage

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aneta75

 

 

zadzwoń do biura bo normalnie to był strajk zapowiedziany i biuro nie płaci ale słyszałam,że można wsiąść taxi i biuro odda koszt przejazdu 

o to taksówka cięzko bedzie dojechac , a mozna wstawic schumaz czy nic. 

 

jesli twoj klient napisze do biura ze go nie ma i ty dzis to zglosisz ,pobierzesz w biurze karte kontrolna na chomage temporaire to mozesz miec chomage

 

nie do konca to prawda, strajk byl juz zapowiadany duzo wczesniej i pracodawca ani ONEM nie musza placic za ten dzien. 

Wiecej info:

http://www.groups.be/1_69167.htm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
oneczka

Witam a czy to prawda ze w czwartek tez jest strajk?

W czwartek strajk zapowiada SNCB mają być duże zakłócenia w kursowaniu pociągów, natomiast w piątek protestować będzie policja co ma się objawiać wzmożonymi kontrolami w ważnych punktach komunikacyjnych w godzinach szczytu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rosol

Witam a czy ma ktoś jakieś informację czy spodziewane są duże utrudnienia na lotnisku Charleroi w dniu 15 grudnia

O której strajk generalny ma się zacząć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×