Skocz do zawartości
Belgia.net

Niania,czy Tak Trudno Znalezc?

Rekomendowane odpowiedzi

edyta18

a po ile godzin pracuje ? ja tak sie dopytuje bo napawde nie chcem nikogo oszukac ;) a chcem dobra nianie[/quote8

8 h- dziennie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
josiaAsia

mówicie że są dobre nianie ok ja napewno nie zapłaciłabym 3e bo kiedy sama pilonwalam dziecka za 3e i nie byłam zadowolona :P ja bardzo chętnie chciałabym nianie z dzieckiem :) wiadomo dziecko przy dziecku inaczej sie wychowuje. co do stawki 7e czy 9e słysze dzis po raz pierwszy u nas była flamandzka niania ktora chciala 5e dlatego ja sie tak dopytuje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Monniaaa

mówicie że są dobre nianie ok ja napewno nie zapłaciłabym 3e bo kiedy sama pilonwalam dziecka za 3e i nie byłam zadowolona :P ja bardzo chętnie chciałabym nianie z dzieckiem :) wiadomo dziecko przy dziecku inaczej sie wychowuje. co do stawki 7e czy 9e słysze dzis po raz pierwszy u nas była flamandzka niania ktora chciala 5e dlatego ja sie tak dopytuje :)

a skad jestes? :) no to widzisz ze za 3 e ciezko robic kiedy jeszcze musisz sama za nianie placic bo nie chca cie z dzieckiem.. no dziecko z dzieckiem przynajmniej sie nie nudzi. no 5 e to juz lepsza stawka jak 3 e ... mi to bardzo zalezy zeby narazie  pracowac z dzieckiem. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
goferka

Witam,

 

jest jeszcze opcja via Gezinsbond. Opłata roczna za członkostwo wynosi 40 EUR. Trzeba założyć własny profil i po weryfikacji przez Gezinsbond koordynator kontaktuje się z daną Rodziną w celu ustalenia oczekiwań wobec opiekunki. Przeważnie są to osoby studiujące, mieszkające w okolicy danej Rodziny

Sama zastanawiam się nad taką opcją.

Poniżej link to strony

http://www.kinderoppasdienst.be/ouders

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Monniaaa

Mozna sprobowac zostac onthaalmoeder jesli chce sie byc niania i jednoczesnie moc zajmowac swoim dzieckiem.

A jak mozna zostac onthaalmoeder ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Guess

Hej ja obecnie pracuje jako niania mam lat 22i uwazam ze jestem dobra opiekunka poniewaz wyjde z dzieckiem zawsze najedzone przebrane ... Mam placone 5e na h i uwazam ze to dobra stawka... Choc nie bardzo mi sie podoba praca obecna poniewaz .... Sa godz ustalone od ktorej do ktorej pracuje i jesli ktos oczekuje bym ja byla punktualna wiec i ja oczekuje by dana mama tez byla umie zrozumiec 5min spoznienia.... Ale jest jeszcze cos gdy ja jako niania przychodze pilnowac dziecko np teraz 10 mies chlopczyk i on nie ma ciuchow przygotowanych i ja sama po szfkach musze szukac cos jest nie tak ? ... Do tego zawsze z wszystkim ja musze sama sobie radzic nigdy nic nie przygotowane.... Sama mam synka 2 latka i umie sie zajac dzieckiem.Tym bardziej praca to praca a ja jestem mieszana w ich sprawy prywatne gdzie mnie tonie interesuje obecnie jeszcze tam pracuje ale szukam iinnej pracy :( ale jest ciezko mieszkam w Gent jesli jestescie zainteresowani piszcie :)

Droga nianiu nie powinnaś pisać na publicznym forum o sprawach osobistych u ludzi u których pracujesz,ja osobiście bym nie chciała Cię zatrudnić,nie ma ludzi idealnych i to my poszukujący pracy powinniśmy być dyskretni i pełni zaufania i trzymać buzię na kłudkę przy lekkich niedociągnięciach ze strony pracodawcy,życzę powodzenie, aha radzę usunąć wpis ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pandorax

 

Mozna sprobowac zostac onthaalmoeder jesli chce sie byc niania i jednoczesnie moc zajmowac swoim dzieckiem.

A jak mozna zostac onthaalmoeder ?

 

Zglos sie do OCMW, geziendsbond (lub zaloz wlasna dzialalnosc), oni m.in zatrudniaja onthaalmoeder, organizuja szkolenia itp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Matush8095

Drogie Panie, nie oczekujcie od niań, że za 3€ będą się zajmować waszymi dziećmi najlepiej jak potrafią, praca z dzieckiem wymaga wielkiej odpowiedzialności i uwagi, jest bardzo stresująca bo to czyjeś dziecko i nie można spuszczać go z oka. Jeśli chcecie mieć dobrą nianie to dajcie jej odpowiednią stawkę i nie wymagajcie nic ponad opiekę i zabawę z dzieckiem. Sama pracuję obecnie tylko na sprzątaniu, kiedyś zaczynałam jako niania (opieka, sprzatanie, gotowanie i prasowanie za całe 3€ /h ), nie oszukujmy się też że wszystkie dzieci są bardzo grzeczne, każde dziecko jest inne. Mimo tej stawki byłam dobrą nianią, robiłam wszystko by dzieci były zadowolone ale stres który wtedy mi towarzyszył sprawił, że na chwilę obecną nie zgadzam się na żadną opiekę. Nie dziwcie się więc, że obecnie nianie się cenią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kamila15100

Hej ja obecnie pracuje jako niania mam lat 22i uwazam ze jestem dobra opiekunka poniewaz wyjde z dzieckiem zawsze najedzone przebrane ... Mam placone 5e na h i uwazam ze to dobra stawka... Choc nie bardzo mi sie podoba praca obecna poniewaz .... Sa godz ustalone od ktorej do ktorej pracuje i jesli ktos oczekuje bym ja byla punktualna wiec i ja oczekuje by dana mama tez byla umie zrozumiec 5min spoznienia.... Ale jest jeszcze cos gdy ja jako niania przychodze pilnowac dziecko np teraz 10 mies chlopczyk i on nie ma ciuchow przygotowanych i ja sama po szfkach musze szukac cos jest nie tak ? ... Do tego zawsze z wszystkim ja musze sama sobie radzic nigdy nic nie przygotowane.... Sama mam synka 2 latka i umie sie zajac dzieckiem.Tym bardziej praca to praca a ja jestem mieszana w ich sprawy prywatne gdzie mnie tonie interesuje obecnie jeszcze tam pracuje ale szukam iinnej pracy :( ale jest ciezko mieszkam w Gent jesli jestescie zainteresowani piszcie :)

Droga nianiu nie powinnaś pisać na publicznym forum o sprawach osobistych u ludzi u których pracujesz,ja osobiście bym nie chciała Cię zatrudnić,nie ma ludzi idealnych i to my poszukujący pracy powinniśmy być dyskretni i pełni zaufania i trzymać buzię na kłudkę przy lekkich niedociągnięciach ze strony pracodawcy,życzę powodzenie, aha radzę usunąć wpis ;)
Przepraszam ale tu nic nie jest napisane o rodzinie tylko o tym ze np ja jako matka bym niani wszystko przygotowala prawda przeciez nie bede sie rzadzic a wszystkie mamy chcialy by za smieszne 3e nie wiadomo czego od niani sory a same szukaja dobrze platnej pracy...smieszne te 3e takie wykorzystywanie ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kamila15100

Drogie Panie, nie oczekujcie od niań, że za 3€ będą się zajmować waszymi dziećmi najlepiej jak potrafią, praca z dzieckiem wymaga wielkiej odpowiedzialności i uwagi, jest bardzo stresująca bo to czyjeś dziecko i nie można spuszczać go z oka. Jeśli chcecie mieć dobrą nianie to dajcie jej odpowiednią stawkę i nie wymagajcie nic ponad opiekę i zabawę z dzieckiem. Sama pracuję obecnie tylko na sprzątaniu, kiedyś zaczynałam jako niania (opieka, sprzatanie, gotowanie i prasowanie za całe 3€ /h ), nie oszukujmy się też że wszystkie dzieci są bardzo grzeczne, każde dziecko jest inne. Mimo tej stawki byłam dobrą nianią, robiłam wszystko by dzieci były zadowolone ale stres który wtedy mi towarzyszył sprawił, że na chwilę obecną nie zgadzam się na żadną opiekę. Nie dziwcie się więc, że obecnie nianie się cenią.

I tu Pani ma racje dla tego tak Polce znalezdz nianie bo 3-5e to mysla ze to miliony.... I jeszcze wielkie oczekiwania...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
josiaAsia

Nie rozumiem marudzenia skoro wam nie pasuje stawka 3e żadajcie wiecej skoro nie ma naszykowanych ciuchów dziecko warto zwrócić uwage dla mamy że nastepnym razem maluch bedzie chodził w piżamkach. Skoro bardziej opłaca się onthaalmoeder albo żłobek to warto to prezmyśleć. Polacy tylko byście narzekali ja mam dwójke dzieci fakt chodzą jak narazie do szkoły. W dni wolne ferie czy wakację zatrudniamy im ninie jeszce nie słyszałam żeby narzekały. Ale jak poprosiłam o referencje to wielkie hallo lub o prosty przykład czy mogłaby pani powiedzieć jak się nazywa? No mówiłam już Iza. Ale ja pytam o nazwisko. A tu słysze przepraszam a po co Pani moje nazwisko to mnie krew zalewa bo skoro mam z mężem iść spokojnie do pracy to mamy wybrac odpowiednia nianie do naszych dzieci tak ? Ale jak niania mówi że pilonwałą już dzieci ale nie spotkałą sie z czymś takim żeby ktoś ja pytał o nazwisko a co dopiero o dowód to ja dziekuje takiej Pani i pytam Was mamy czy wy napawde zostawiacie swoje najwieksze skarby z ludzmi których nie znacie i nawet nie prosicie o nazwisko czy adres? W każdym cv piszę sie imię i nazwisko i adres.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aga83

ja też mam nianie i zawsze a to zawsze jak wybieram a nie powiem troche ich sie przewineło :) zawsze mojej pierwsze pytanie o nazwisko i adres zawsze spisuje to z dowodu zawsze biore ninie na probe tak ? nie wiem czy każda z was tak robi. Ja nie wyobrazam sobie żebym miała zostawic dzieci z obca mi kompletnie osobą. albo żeby ubranka nie były naszykowane czy nie ugotowana zupa. No wkurzam się jak przychodze po pracy do domu a tu ninia szklanki nie wstawiła do zmywarki czy tależa po sobie oczywiście. ale skoro zajmowała się moim małym dzieckiem i w sumie zajmowała sie nim dziś wiecej godzin niż ja to kocham ją za to jak mała do niej lgnie i cholera z tą szklanką :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Niania24

Witam jeśli ktos szuka niani z chęcią zaopiekuje sie dzieciaczkiem w moim Domu .Jestem mama 3dzieci obecnie siedzę w domu z synkiem 18miesiecznym i córeczka 6miesieczna mieszkam na ganschoren blisko placu miroir jette . Jestem odpowiedzialna osoba os zainteresowane proszę o kont 0486053255

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
orczak

a moim zdaniem nie powinniście eliminowac na starcie mezczyzn, mam kolege ktory jest niania i wolabym z nim dziecko zostawic niz z byle jaka kobieta. Faceci w tym fachu nie są wcale tacy zli ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×