Skocz do zawartości
Belgia.net

Firma Pakosat

Rekomendowane odpowiedzi

pedrito

Witam .Jakie macie doswiadczenia z firma PaKoSat ?Ja niestety nie najlepsze .

Moze byloby dobrze ostrzec przyszlych nieswiadomych klientow ?

Wyjasniam-w lipcu tego roku kupilem karte z czytnikiem  CAM do instalacji w tv placac za caly rok z gory plus koszt modulu CAM

(placac za caly rok mialo byc 15 mies. ogladania) .

po pierwszym miesiacu (gratis pakiet max) co miesiac otrzymuje komunikat o nieoplaceniu abonamentu .Po 1 lub 2 dniach nastepuje zablokowanie wszystkich kanalow platnych . Wtedy zaczyna sie dzwonienie po kilkanascie razy do PaKoSat na obydwa podane numery

i korespondencja przez E-mail tez conajmniej kilkanascie .Odpowiedz ciagle ta sama¨¨pracuja nad tym¨¨.Tv wlaczone na Tvp1HD od rana do poznej nocy i tak trwa to przez kilka dni .Po prosbach grozbach  w koncu kanaly zostaja odblokowane. Moja prosba o zwrot pieniedzy i podanie numeru konta zebym sam sobie robil oplaty przez przelew pozostaje bez odpowiedzi .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
szczurwherbacie

Tzn? Jakie to zle doświadczenia? Wczoraj zastanawiałam się nad wykupieniem Tv w tej firmie.

ja kupiłam u nich tv na kartę-czytnik i starter

 

jestem zadowolona: sprzedawca umówił się ze mną w godzinach wieczornych, objaśnił szczegółowe informacje

 

antenę ustawiałam sama, więc nie mogę ocenić tej części usługi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aurelia69

Ja też jestem zadowolona z ich usług.Przyjechał ustawił co miał ustawić pojechał,działa do dziś więc wszystko ok. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
New01

Ja rowniez bylam zadowolona , chlopak przyjechal , probowalismy zamontowac antene  ,ale byl slaby sygnal ,starcil 30 min i nic nie wzial kasy , umowilsmy sie na inny termin gdzie przyjechal z kolega i wszystko super zamonotowane , a co najwazniejsze nie zdzieraja jak inny oferujacy sie w ogloszeniach. Ja polecam.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Balotelli90

Jestem bardzo zadowolony z Gosci wszystko szybko bez problemow zamowilem u nich dekoder antene wszystko elegancko zamontowali dziala wszystko bez zarzutow. 10/10 !!! POLECAM

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kompservis

Ja rowniez kupowalem u nich antene panelowa z montazem i jestem bardzo zadowolony. Do dzis polecam ich wszystkim swoim klientom. pedrito - moze poprostu problem u Ciebie nie lezy po stronie pakosat ale po stronie dostawcy uslug w tym przypadku n-nki badz telewizji na karte i to do nich nalezy kierowac zarzuty i reklamacje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×