Skocz do zawartości
Belgia.net

Inspekcja Pracy

Rekomendowane odpowiedzi

ola77

to jest stanowisko urzednika panstwowego i nie, nigdzie w inspekcjach VL nie ma Polaka,ale tacy jak np tlumacze free lance wspolpracuja z nimi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mój mąż  potrzebuje  o  tym porozmawiać  z  polakiem  o swojej pracy  ,,a  nie   od  razu  słać  inpspekcje  belgijską  ,,

Chciałby to lepiej załatwić  ,a  nie każdego zwolnią  i szefa  i  aby nie  wiedział  kto podkablował   do tej inspekcji..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rybka

a znacie może   jakiś namiar na taka   inspekcje pracy ??????????   w mojej pracy jest dużo niebezpiecznych  miejsc  które   powinły być zabezpieczone  przez pracodawcę    .Gdy  zapytałem to szef  powiedział ze  on wie jakie sa przepisy  poza tym od 10 lat nie miał  zadnej kontroli to czemu   teraz by miał mieć kontrole ..  czy znacie jakies  telefony   pracujemy    z maszynami   które  się  oracaja a nie ma zadnej  siatki  ochronnej . to chyba    niebezpieczne . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

podaj miejsce to poszukam ci odpowiednia inspekcje pracy,ale.... pamietaj ze tam anonimow nie przyjmuja, musisz podpisac sie z imienia i nazwiska i pewnie twoj szef tez bedzie o tym wiedzial,a wiec moze najpierw poszukaj sobie innej pracy,a pozniej dzialaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
reksowoks

wejdz na strone www.belgium.be tam znajdziesz namiary na wszystkie instytucje. jak radzi ci ola77 zabezpiecz sie z praca. nie daj sie, naprawde warto, zdrowie i nerwy sa najwazniejsze. Powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PortoLee
Dnia 28.01.2015 o 06:28, Rybka napisał:

a znacie może   jakiś namiar na taka   inspekcje pracy ??????????   w mojej pracy jest dużo niebezpiecznych  miejsc  które   powinły być zabezpieczone  przez pracodawcę    .Gdy  zapytałem to szef  powiedział ze  on wie jakie sa przepisy  poza tym od 10 lat nie miał  zadnej kontroli to czemu   teraz by miał mieć kontrole ..  czy znacie jakies  telefony   pracujemy    z maszynami   które  się  oracaja a nie ma zadnej  siatki  ochronnej . to chyba    niebezpieczne . 

http://www.werk.belgie.be/defaultTab.aspx?id=6550

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×