Skocz do zawartości
Belgia.net

Bony Na Żywność

Rekomendowane odpowiedzi

daras28

witam pracuje jako pracownik produkcji dowiedzialem sie ze kazda jedna osoba pracujaca w mojej firmie ale w biurze odbiera bony w wysokosci okolo 140 E miesiecznie . moje pytanie to czy moge starac sie o odbior czeków na jedzenie ? jesli nie chce wiedziec dlaczego pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
oneczka

to zależy od polityki firmy, czasami czeki żywnościowe maja tylko pracownicy na umowach stałych, czasami dostaja je dopiero po okresie próbnym a czasami od pierwszego dnia pracy niezaleznie od umowy,to zalezy od pracodawcy. sprawdź co masz zapisane w kontrakcie Jeśli czeki ci sie należą to sprawdź fiche de paie każdy pracodawca potraca jakąś sumę za czeki co jest tam wyszczególnione, jest tam również podana ilość czeków przysługująca za dany miesiąc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
daras28

pracuje juz legalnie na umowie w tej firmie . co musi pisac na fischu dokladnie? widze ze sa niektore skladki potracane ale nie wiem czy na pewno na czeki

to zależy od polityki firmy, czasami czeki żywnościowe maja tylko pracownicy na umowach stałych, czasami dostaja je dopiero po okresie próbnym a czasami od pierwszego dnia pracy niezaleznie od umowy,to zalezy od pracodawcy. sprawdź co masz zapisane w kontrakcie Jeśli czeki ci sie należą to sprawdź fiche de paie każdy pracodawca potraca jakąś sumę za czeki co jest tam wyszczególnione, jest tam również podana ilość czeków przysługująca za dany miesiąc

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

czeki żywnościowe są dobrą wolą pracodawcy i nie musi on ich dawać,jeśli pan ich nie ma to nie jest coś karygodnego,tylko decyzja pracosawcy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×