Skocz do zawartości
Belgia.net

Biedronka Bruksela

Rekomendowane odpowiedzi

soltys

Witam. Słyszałam że gdzieś w Brukseli jest market taki jak nasza polska biedronka tylko że pod inną nazwą.

Prosiła bym o adres i informacje czy jest tam duży wybór i czy warto się wybrać.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam Serdeczne  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lena22

To jest duzy sklep.Sa produkty tansze i takie ,ktore cene maja jak w kazdym polskim sklepie.Ja tam robie zakupy bo sklep jest duzy i nie musze szukac potrzebnych produktow w pieciu kolejnych sklepach.Prawda jest tez ze trzeba zwracac uwage na date waznosci ale ja sprawdzam to automatycznie w kazdym sklepie czy to polski czy belgijski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
niunia76

a jak cenowo....,

A tego co słyszalna to ten sklep jest już zamknięty.polecam polski super market Groszek znajduje się na place anessense koło de breucker.sklep po prostu rewelacją znajduje się w nim wszystko.ceny też przystepne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tredowata

 

a jak cenowo....,

A tego co słyszalna to ten sklep jest już zamknięty.polecam polski super market Groszek znajduje się na place anessense koło de breucker.sklep po prostu rewelacją znajduje się w nim wszystko.ceny też przystepne

 

 

Sklep jest zamkniety TYLKO na czas urlopu wlasciciela a nie JUZ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
emiliaa

"Coccinelle" juz zamkniety. 

Sklep zostal przejety przez siec "POLGROS". Otworzy sie ponownie pod koniec wrzesnia po totalnej rewolucji !!

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×