Skocz do zawartości
Belgia.net

B-Lite

Rekomendowane odpowiedzi

kazik999

Wie ktos jak wyglada sprawa z tym internetem w B-lite? umowa skonczyla mi sie przed upadkiem firmy bo na poczatku pazdziernika. miesiac wczesniej napisalem do nich maila z wypowiedzeniem ale nie dostalem zadnego potwierdzenia wiec zastanawiam sie czy nie dostane do zaplacenia faktury za kolejny rok. salon B-lite na rue neuve jest zamkniety, na telefony i maile nie odpowiadaja 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
New01

No powiem szczerze ze ja sie przez nich czuje oszukana,takze rozwiazalam umowe , kazano mi odeslac modem , tak tez zrobilam na adres ktory mi podali , po 2 tygodniach wrocil modem spowrotem do mnie (dodam ze dali mi czas 2 tygodnie na odeslanie) Znalazam jakis ich adres w internecie (chyba na Louise) i odeslalam zowu ale znowu zostal mi odeslany . Po tygodniu dostalam fakture za modem ktorego nie odeslalam , na 250 euro  :angry:   

Masakra nie wiem co to za firma , nie da sie do nich dodzwonic ,nie da sie pojsc .Paranoja zdecydowanie odradzam !!!Oszusci i tyle , na kazdym kroku trzeba byc ostroznym...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ewojciula

Też bardzo jestem ciekawa jak to dalej bedzie z tym netem/bo tak jak wiadomo zainteresowanym/nigdzie nie można znaleść jakiejkolwiek informacji.MASAKRA!!!Pewnie też wiadomo klijentom b.lite ,że NET nie działał około tygodnia......i raptem znowu funkcjonuje.Nie wiem co o tym myśleć i jak długo znowu kontakt ze światem dane będzie nam mieć.!W kazdym bądz razie ja mam opłacone do 1 lutego a znam ludzi ,którzy jeszcze dłużej.Firma jak najbardziej jest niepoważna i majaca ,,gdzieś głeboko,,swoich klijentów i potencjalnie przyszłych.Trzeba szukać jak najszybciej innego operatora bo skoro nie ma z nimi żadnego kontaktu to wczesniej lub póżniej przestaną emitować nam sygnał.ŻENADA!Jeśli jednak macie jakies informacje piszcie .Wspólnie moze cos wydedukujemy. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

Tez mam ten sam problem,juz od 22.10 internet przestał działac,nawet nie wiem jak jest teraz, bo już mam u innego operatora.Został tylko modem i problem komu wypowiedziec umowe?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kazik999

No powiem szczerze ze ja sie przez nich czuje oszukana,takze rozwiazalam umowe , kazano mi odeslac modem , tak tez zrobilam na adres ktory mi podali , po 2 tygodniach wrocil modem spowrotem do mnie (dodam ze dali mi czas 2 tygodnie na odeslanie) Znalazam jakis ich adres w internecie (chyba na Louise) i odeslalam zowu ale znowu zostal mi odeslany . Po tygodniu dostalam fakture za modem ktorego nie odeslalam , na 250 euro  :angry:   

Masakra nie wiem co to za firma , nie da sie do nich dodzwonic ,nie da sie pojsc .Paranoja zdecydowanie odradzam !!!Oszusci i tyle , na kazdym kroku trzeba byc ostroznym...

a w jaki sposob rozwiazala Pani umowę? czyli w koncu modem jest dalej u Pani i do tego faktura na 250 euro. masakra. 2 tygodnie od konca mojej umowy juz minely a modemu nie odeslalem ani nie odnioslem bo salon jest zamkniety

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
New01

to jest adres do odeslania modemu ze strony b-lite : Maalbeekweg, 47, 1930 Zaventem

Tak dokladnie pod ten adres wyslalam, ale pewnosci nie mam czy poprostu nie odebrali bo nie chcieli , czy nie ma takiego adresu. Po drugim odeslaniu znowu powrocil modem a potem to juz byla faktura to zaplacenia 250 euro , zaplacilam dla swietego spokoju :wacko:  Zlodzieje i tyle naprawde!!!

Co do internetu to porazka bo on malo kiedy wogole dzialal , teraz mamy Belgacom i ponad rok nawet jednej usterki nie bylo i smiga jak szalony ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
New01

 

to jest adres do odeslania modemu ze strony b-lite : Maalbeekweg, 47, 1930 Zaventem

Tak dokladnie pod ten adres wyslalam, ale pewnosci nie mam czy poprostu nie odebrali bo nie chcieli , czy nie ma takiego adresu. Po drugim odeslaniu znowu powrocil modem a potem to juz byla faktura to zaplacenia 250 euro , zaplacilam dla swietego spokoju :wacko:  Zlodzieje i tyle naprawde!!!

Co do internetu to porazka bo on malo kiedy wogole dzialal , teraz mamy Belgacom i ponad rok nawet jednej usterki nie bylo i smiga jak szalony ;)

Pozdrawiam

 

Aha + jeszcze oplaty za wysylanie paczki 2 razy ... porazka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
15072006

Wczoraj dostalam e-maila od B.lite Szanowni Państwo,

Sąd Apelacyjny w Brukseli anulował upadłości B.Lite w dniu 31 października 2014 roku, a poprzedni zarząd jest z powrotem do pracy.

B.Lite utrzyma wszystkie usługi, które zostały subskrybowane i będzie nadal dostarczać dostęp do naszej infrastruktury.

Nasza obsługa klienta jest obecnie osiągalny telefonicznie 02/400 ponownie 77 77, dla wszystkich spraw administracyjnych i / lub komercyjnych.

Możesz również wysłać do nas e-mail na [email protected].

Nasz nowy sklep na Rue Neuve, Bruksela jest zawarta.

B.Lite drużyny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×