Skocz do zawartości
Belgia.net

Splata Kredytu

Rekomendowane odpowiedzi

Filippia

Mam chwilowe kłopoty ze splata kredytu w banku.Co mogę zrobić by mi nie zablokowali konta? Czy jest w Belgii jakaś instytucja która pomaga wybrnąć z kłopotów? Wyjść na prosta? Pracuje i mam dochód ale nalozylo się kilka spraw i powstały male problemy z płynnością finansowa. Proszę podpowiedzcie co robić. Dziękuje za dobre rady bo mądrości proszę zachować dla siebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Przede wszyskim skontaktuj sie z bankiem i wjasnij im sytuacje, zeby wedzieli, ze to nie wynika z Twojej zlej woli czy kombinatorstwa.

Moze beda mogli zaproponowac jakies rozwiazanie - zawieszenie rat czy ich zmniejszenie.

Ale najwazniejsze, zeby wiedzieli o co chodzi zanim sprawa trafi do komornika.

Powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Jaki to duzy i jaki kredyt-konsumpcyjny?Hipoteczny? Zdarza sie nie przejmuj sie nie ty pierwszy ale takich tu tysiace….
1/ Najlepiej najpierw rozmawiac ze swoim bankiem z jakas przyjazna osoba zeby zawiesili ci czy wylozyli za ciebie a ty pozniej oddasz tez to z odsetkami
2/ idz do swojego cpas i umow sie z osoba zajmujaca sie  http://www.observatoire-credit.be/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=69
I zrob médiation
Powodzenia tylko nie czekaj ,dzialaj, kazdemu moze zdarzyc sie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maniek

Witajcie, od kilku miesięcy nie spłacam kredytu. Ze względu na stan zdrowia nie pracuję

Czy ma ktoś doświadczenie jak to wygląda w Belgii?

Czy przyjdzie komornik, windykacja, sąd czy jak?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

oooo przyjdzie jeden po drugim możesz być pewien, no chyba że jesteś w czepku urodzony to może ci się upiecze, biorąc kredyt wykupujesz polisę na życie, sprawdź czy możesz z niej skorzystać bedąc chory

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam chwilowe kłopoty ze splata kredytu w banku.Co mogę zrobić by mi nie zablokowali konta? Czy jest w Belgii jakaś instytucja która pomaga wybrnąć z kłopotów? Wyjść na prosta? Pracuje i mam dochód ale nalozylo się kilka spraw i powstały male problemy z płynnością finansowa. Proszę podpowiedzcie co robić. Dziękuje za dobre rady bo mądrości proszę zachować dla siebie.

http://budgetfacile.com/remboursement-d-un-credit-:-demandez-un-delai-de-grace-a-608.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
beata28

witam 

Mam bardzo trudna sytuacje materialna.Otoz od dwoch niemieszkam z mezem wlasciwie teraz to juz z bylym. Od maja tego roku jestesmy po rozwodzie. wzielismy razem dwa kredyty od stycznia tego roku moj byly maz nie odzywa sie kompletnie nie odpowiada na telefony nie wiem gdzie obecnie pracuje i mieszka nie zajmuje sie dzieckiem a mamy opieke tydz/tydz. jestem sama z dzieckiem i nie jest mi latwo teraz jeszcze dochodza te kredyty ktore musze za niego splacic pomozcie gdzie moge sie udac jak rozwiazac ta sprawe zeby nie spadl caly bowiazek placenia tylko na mnie. wielkie dzieki za odpowiedz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×