Skocz do zawartości
Belgia.net

Operator Komorkowy W Belgii

Rekomendowane odpowiedzi

thomson

Najkorzystniej jednak wypada Lycamobile. Za 10€ dają 2Gb/m-c. Do normalnych rozmów mam Lycamobile Pl. Działa za darmo na wszystkie numery Lycamobile PL niezależnie czy jest się w roamingu czy nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mariolcia12345

Lycamobile ostatnio szwankuje :( gubi non stop zasięg i pakiety ciągle się zmieniają :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
vesper

Witam, mam pytanie związane z sieciami w Belgii, wiem, że podobny temat był poruszany, ale może pojawiło się coś nowego. Mianowicie wyjeżdżam niedługo do tego kraju i proszę o pomoc w dobraniu najlepszego startera jeśli chodzi o internet mobilny. I w mniejszym stopniu połączeniami telefonicznymi do Polski. Jeśli możecie wytłumaczcie mi proszę jak ma wyglądać rejestracja startera na miejscu. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mike25

Ja mam Lyce mobile , wcześniej miałem Ortel. Lyca w tym prównaniu wypada duuużo lepiej mimo że ostatnio podrożały trochę pakiety to i tak nie ma tragedii i np za 29 E można kupić pakiet z 10Gb intenetu 4g i 1000 minut do Pl i innych wybranych krajów na komy i stacjonarne i nieograniczone rozmowy i sms w Be.. Zarejestrowac kartę można przez internet nigdzie nie trzeba chodzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
vesper

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Prawdopodobnie wezmę Lyce, bo ta oferta w porównaniu z kartą na roaming z PL jest bez porównania lepsza

Edytowane przez vesper

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×