Skocz do zawartości
Belgia.net

Mamy Pomagajmy Sobie

Rekomendowane odpowiedzi

lilianna

po jedzonku trzymam mala tak dlugo az jej sie odbije, czasem nawet trawalo to do godz, wczesniej nie bylo zadnych kolek, od trzech dni niestety zmiana, na poczatku byly domowe sposoby, masowania brzuszka, cieple kapiele, lecz nie pomaglo, teraz kupilam infacol, moze to pomoze,

Infacol w przypadku mojego dziecka nie dzialal. W Niemczech sa bardzo dobre krople  SAB SIMPLEX. u mnie w aptece mozna go kupic bez recepty lub rodzinny lekarz moze wypisac recepte i apteka sciaga krople. Kosztuja okolo 9 euro.

Gdzie kupowalas sab simplex? Pytalam u siebie w mieście i niestety pan powiedział, że nie mają i nie sprowadza, a infacol niestety u nas nie działa :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bifekanou

 

 

jest w aptekach pod taka sama nazwa,spray,tabletki 

Super wielkie dzieki!!

 

Niestety Pani farmaceutka nie wiedziala o co mi chodzi :/ Co polecacie na zachrypniete gardelko roczniaka? Zaczyna sie tez suchy kaszel, niestety w aptece nic dla takich dzieci nie maja - jak zwykle :/ 

 

SYROP SOSNOWY DOSTĘPNY TU W POLSKIM SKLEPIE, MOZESZ TEŻ SAMA ZROBIĆ TAK JAK JA MOIM DZIECIAKOM...DWA DNI I PO KASZLU I CHRYPCE :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bifekanou

 

 

 

jest w aptekach pod taka sama nazwa,spray,tabletki 

Super wielkie dzieki!!

 

Niestety Pani farmaceutka nie wiedziala o co mi chodzi :/ Co polecacie na zachrypniete gardelko roczniaka? Zaczyna sie tez suchy kaszel, niestety w aptece nic dla takich dzieci nie maja - jak zwykle :/ 

 

SYROP SOSNOWY DOSTĘPNY TU W POLSKIM SKLEPIE, MOZESZ TEŻ SAMA ZROBIĆ TAK JAK JA MOIM DZIECIAKOM...DWA DNI I PO KASZLU I CHRYPCE :)

 

dodam jeszcze tylko, ze to jest naturalne wieć lepsze niż te śmieciowe syropy z apteki, które na dobrą sprawe nie zawsze skutkują

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bifekanou

 

 

po jedzonku trzymam mala tak dlugo az jej sie odbije, czasem nawet trawalo to do godz, wczesniej nie bylo zadnych kolek, od trzech dni niestety zmiana, na poczatku byly domowe sposoby, masowania brzuszka, cieple kapiele, lecz nie pomaglo, teraz kupilam infacol, moze to pomoze,

Infacol w przypadku mojego dziecka nie dzialal. W Niemczech sa bardzo dobre krople  SAB SIMPLEX. u mnie w aptece mozna go kupic bez recepty lub rodzinny lekarz moze wypisac recepte i apteka sciaga krople. Kosztuja okolo 9 euro.

Gdzie kupowalas sab simplex? Pytalam u siebie w mieście i niestety pan powiedział, że nie mają i nie sprowadza, a infacol niestety u nas nie działa :(

 

w aptece powiedziano mi, ze infacol ma ten sam skladnik główny co sab simplex, którego w belgii nie dostaniesz. najblizej holandia...powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adema

Sab simplex, infacol, polski espumisan w kroplach i bobotic mają ten sam składnik Symoticon tylko w różnych dawkach. W polsce ludzie zamawiają specjalnie ten sab simplex a wystarczy składy poczytać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
antonina

A u nas najlepiej sprawdził się Espumisan - krople dla dzieci z PL.To trzeba przecierpieć razem z dzieckiem :( Mi recę opadały od noszenia płaczącej córci i z bezradności...Kiedyś przejdą ,jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ;).Cierpliwości i wytrwałości a dla bobaska zdrówka :)

Jesli karmisz piersia to pij KONIECZNIE herbatke z kopru wloskiego-ja pilam caly okres karmienia piersia i zero problemow z kolkami. Dziecko co prawda puszcza non stop baki, ale prznajmniej brzuszek nie boli :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×