Skocz do zawartości
Belgia.net

Jak najtaniej wysłać paczkę do Polski?

Rekomendowane odpowiedzi

hello

Chciałabym wysłać niewielką paczkę (do 2 kg) do Polski. Przez pocztę koszt takiej przesyłki wynosi 24 euro, czy ktoś może wie, czy można i jak wysłać taniej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bonnie

kiedys wysyłałam do Anglii kurierem z FastPost. Tania przesyłka międzynarodowa. Możesz obliczyć cały koszt za pomocą kalkulatora. Wszystko bez zbędnych papierków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

kiedys wysyłałam do Anglii kurierem z FastPost. Tania przesyłka międzynarodowa. Możesz obliczyć cały koszt za pomocą kalkulatora. Wszystko bez zbędnych papierków.

300zl za paczke do 10kg z Belgii do Polski to raczej nie jest tanio...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fakira

Zależy też gdzie chcesz ją wysłać, możesz spróbować przez firmy, które kursują z ludźmi na tej trasie, zawsze zabierają paczki z tym, że nie wiem jakie są ceny aktualnie byś musiał sprawdzić Vico-Transport kiedyś mi jedną paczkę przewoziło, z tym, że z Wrocławia do Belgi, ale z tego co pamiętam cena była lepsza aniżeli na poczcie. (http://vico-transport.pl/) na stronie powinien być cennik gdzieś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loreal

Przewoznicy do najwięksi zlodzieje jeszcze z łaską zabierają..ja od dłuższego czasu korzystam z usług portalu bla.bla.car   tak trzeba wpisać w google..za jazdę z poznania do Bxl płacę 123 złote..Paczki duże to max 10-15 euro .

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×