Skocz do zawartości
Belgia.net

Karta Zywnosciowa - Sodexo

Rekomendowane odpowiedzi

Haosek1988

Witam pracuje na sprzataniu i dostalam karte zywnosciowa zamiast bonow zywnosciowych mam pytanie Jak sprawdzic stan karty zywnosciowej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

na kazdym rachunku z kazdego sklepu jest stan konta.

mozesz wejsc tez na strone sodexo, zalozyc konto i tam sprawdzac stan konta.

 

www.sodexo4you.be

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
malwinka

Można też ściągnąć aplikacje na smartfona Sodexo4You. Za pomocą kilku kliknięć można sprawdzić stan środków na karcie.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gagkan

Za pieniadze na tej karcie mozesz kupic tylko art spozywcze. Plasisz nia normalnie tak jak karta z banku. Pin do karty powinienes dostac razem z karta. dobrze jest tez sie zalogowac na stronie MYSODEXO.BE. Istnieje tez aplikacja na smartfony. Mozesz tam sprawdzac saldo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

na jakiej zasadzie działa ta karta potrzebny jest pin do niej? Dostałam tą karte niedawno i niewiem jak ją uruchomić..

Placisz nia jak normalna karta, teoretycznie tylko za artykuly spozywcze i w restauracjach, ale np w Colruyt, Aldi, Lidl zaplacisz nia za wszystko.

Pin jest na tej kartce papieru, do ktorej byla przyklejona karta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mateusz81

witam mam pytanie czy ktoras z pan pracuje w Greenhousie i dostala karte sadexo ??

pozdrawiam .

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania1976

Witam, ktos mi pomoze w kwestii karty sodexo? Nie wiem czy dobrze aktywowalam i zmienilam kod pin bo nie wszystko rozumialam.. W sklepie wbilam 3 razy kod pin i blokada bo rzekomo pin nieprawidlowy.. Co robic? Ratunku... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcysia

witam najlepiej udac sie do swojego biura i poprosic zeby zadzwonily do Sodexo i odblokoway karte bo jak Pani wszystkiego nie rozumie to nieda Pani sobie rady powodzenia

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×