Skocz do zawartości
Belgia.net

Prawo Jazdy- Egzamin W Belgii

Rekomendowane odpowiedzi

hydraulik1983

Ja mam juz dawno prawko,ale moja corka zdawala tez najpierw teorie a pozniej (juz bedzie 3 lata) praktyke.I za rada znajomych najpierw pare miesiecy jezdzila ze mna,a pozniej wykupila 4h jazdy w szkole ktora ma kontakt z osrodkiem egzaminacyjnym (tak, tutaj dopuszczalne jest,ze egzaminatorzy sa rowniez nauczycielami jazdy) .Godzina w tej szkole byla drozsza niz w innych okolicznych. Najpierw zobaczono co ona umie (miala bardzo zly nawyk ode mnie-pol sprzeglo ktorego juz po 1h oduczyla sie).Stwierdzono ,ze bardzo dobrze sobie radzi,byly jeszcze2h i 1h gdzie nauczyciel byl podczas egzaminu.Oczywiscie zdala choc na 19 zdalo tylko 3 .Pozniej jeszcze dlugo miala problem z parkowaniem (jak jest malo miejsca) ,ale miala prawo jazdy .A wiec dowiedz sie w osrodku ktora szkole polecaja i u nich wykyp kilka godzin (3-4)

 

Extra. Dzieki. Ale czy sa potrzebne jakies badania od lekarza i jakie sa koszty egzaminu ???

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hydraulik1983

 

 

Witam , prosze o podzieleniem sie opiniami na temat egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Prawie rok temu robilam kurs w multipermis i zdalam teorie. Czas na praktyczny ale niewiem czy lepiej samemu , swoim autem? Czy lepiej ZE szkolka , ich autem? Koszt 200 euro w tym sa 2 godziny z instruktorem. Kto przechodzil przez To i podpowie co lepiej? Prawo jazdy probne mam do grudnia a jestem w 7 dmym m-cu ciazy. Pozd

Jesli nawet dobrze czujesz sie za kolkiem, to i tak wykup 2-3 lekcje w szkole nauki jazdy. Skoryguja to co jest do skorygowania, opowiedza jak bedzie przebiegac egzamin, na co kladziony jest szczegolny nacisk itp., na pewno poczujesz sie swobodniej. Mozesz spokojnie zdawac swoim autem, nie zapomnij tylko o dodatkowym lusterku i osobie towarzyszacej, sprawdz swiatla(jeden przepalony bezpiecznik, zarowka i po egzaminie). Mozesz tez pojechac autem ze szkoly nauki jazdy wowczas w/w masz z glowy.

Koszt to ok 150€. W Antwerpii polecam szkole Sanderus(www.sanderus.com), te z Pothoekstraat, maja polskojezycznych instruktorow i z tego co wiem od lat bardzo dobra reputacje. W Brukseli niestety nie mam pojecia co warto polecic.

 

 

 

Witam. Dzieki za polecenie szkolki nauki jazdy. Ale mam jeszcze pytania : co z badaniami lekarskimi , jaki koncowy koszt wlacznie z pierwszym egzaminem ?

Dzieki za info i pozdr

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KaM

Mam pytanie.Potrzebuję testów z Internetu na egzamin z teori w belgi mogę gdzieś je ściągnąć przetłumaczone  na Polski ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Peyo

Witam Chcialem sie dowiedziec czy istnieje w Belgji mozliwosc zdania egzaminu teoretycznego po polsku Jezeli tak to gdzie Dzieki za info

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dafmian

Witam mam pytanie czy egzamin teoretyczny można zdawać tylko w Brukseli ? Czy jest możliwe w innych miastach np. Gent ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111

Możesz zdawać w każdym mieście które posiada centrum egzaminacyjne, więc w Gent również. W języku niderlandzki, angielskim, niemieckim i francuskim.

Życzę powodzenia 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Xavcio

Witam , za miesiąc mam egzamin praktyczny na prawo jazdy kat B. w Brukseli Schaarbeek. Jestem z okolic Lokeren i nie znam zupełnie Brukseli. Z tego względu pytam czy ktoś mógłby mi mniej więcej podać ulice jakimi sie jeździ na egzaminie w Schaarbeek? Chodzi mi o mniej więcej jakis zakręć żebym sobie tam pojechała i przećwiczyła trasę!

z gory bardzo dziekuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×